Малко мечти в килера

  • 1 172
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Имате ли мечти, с които доброволно или по неволя сте се простили?
Моята, която за съжаление вече почти изчезна от полезрението ми Confused Да имам своя собствена модна къща. Можеше и да е малка, нищо претенциозно, просто моя...Но, отлита идеята с всеки изминал ден все по-далеч.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Моята мечта отдавна е килера Confused И друг път съм писъла, че си мечтаех да стана професионална тенисистка и да изиграя 1 мач на Уимбълдън Flutter Сега си мисля, че бих могла поне да отида там като зрител Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 5 539
Е, на който са му се сбъднали всички мечти, значи просто не е мечтал достатъчно Wink

# 3
  • Мнения: 15 619
Не смятам да се прощавам с мечтите си. Naughty
Те ме водят, заради тях си дръпвам по един ритник, когато се разкисна съвсем...
Не им е мястото в килера, поне не в моя.

# 4
  • Мнения: 27 524
О, да, няколко даже и предполагам, ще се увеличават  Sad

# 5
  • Мнения: 1 732
Простих се с мечтата за "идеално семейство".
Примирих се, че моето семейство от мама и дете не е такова.
Сега мечтая да срещна достоен човек, който да приеме детето ми и да не се срамува от него!

# 6
  • Мнения: 801
4 години мечтах да се махна от града, в който сега живея и да се преместя в любимия си град В. Търново и сега, когато това е възможно, започнах да се колебая.............май е по-добре, мечтите да си останат мечти........ей, винаги се дърпам точно на края, на върха или пък, ако нещо, което много съм искала се сбъдне, пак съм недоволна........
ма нали казват, че власите се давят на края на Дунава, и без това родом съм от дунавски град, то никак не е чудно......

# 7
  • Мнения: 7 723
Мечтая да си намеря хубава хубава работа и не искам да се простя с мечтата си  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 27 524
Сега мечтая да срещна достоен човек, който да приеме детето ми и да не се срамува от него!

Пожелавам ти го от сърце, ще стане  Hug Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 899
С някои да, но с повечето не. Все си казвам, че има още време, нищо не е изгубено и се напъвам. Въпросът е като стана на 70, какво ще си казвам?

" Има още малко време, да си помечтая.."

# 10
  • Мнения: 239
Винаги съм искал да тресна Цеца Величкович. Мечтата отлетя - пичето се амортизира.

За мен се говори като за човек постигнал американската мечта. Момче от нищото се издигнах много в обществото и ето, че 17 години по-късно съм в София, въртя ключовете от немска кола, седя в централното сепаре на Червило, влизам у ВИПА в Планет. Пичките се кефят - балъците завиждат.

Мисля да влизам в политиката.

# 11
  • Мнения: 1 209
само килер4е ли ще пълним, или аз много нависоко ме4тая. ...
няколкото ги реализирах- работа, дом, дете, сега остават тези дето са много ме4тосани ........

# 12
  • Мнения: 4 473
Имам, да. Някои от тях умишлено набутах там - реших, че не си струва да се боря за материализирането им; други пък сами се ` закараха` на тъмно, в забвение. На дневен ред имам едва няколко, но достатъчно. Дай Боже да имам късмет и кураж да ги осъществя!
Не са малко и сбъднатите, а това е немаловажно!

# 13
  • Мнения: 1 418
Имам една мнооого голяма мечта-не съм се отказала от нея.Знам,че някога ще стане.Другата на дневен ред е най-после да започна работа,че се побърках в къщи.Надявам се много скоро да стане.

# 14
  • Мнения: 1 455
И моята мечта за щастливо семейство се провали Cry, но с тези две малки деца накъде? Затова и другите мечти за заровени дълбоко,дълбоко.

Общи условия

Активация на акаунт