Отговори
  • Мнения: 644
Интересувам се от ефикасни имуностимуланти, които приемате вие и децата ви и преборихте грипа!
Предварително ви благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 5 362
Записвам се и аз да следя темата,защото и ние се причисляваме,за сега,към тази групичка Wink

# 2
  • Мнения: 2 082
мед лимони и орехи за децата,а за мен чесън -само че във вид на добавка

# 3
  • Мнения: 3 447
Ваксина  Simple Smile Досега си мислех, че е глупост, но миналата зима се ваксинирахме с мъжа ми заради детето, тази също. Е, ами страхотно е. Две години вече не знам що е хрема, що е температура. Иначе на детето нищо не съм му давала, избягваме места със струпвания на много хора, разхождаме се на открито повече...

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ние пием витамини, децата също. Избягваме безпричинно да присъстваме на места където има струпване на много хора и не използваме градският транспорт.

# 5
  • София
  • Мнения: 938
Нас грипът ни подмина този път. Не знам дали е от имуностимулантите (ползвам AD Liquid for Kids, в почивките сменям с Ескимо Кидс). И през грипните епидемии играем или в къщи, или правим дълги разходки без да се събираме с деца.

# 6
И аз ползвам този сироп за децата. само че имам малки притеснения, защото синът ми сега ще направи 3 г.-, а аз вече втораа година му го давам. Знае ли някой - има ли някакъв проблем.

# 7
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Aз давам Цитросепт.Исках да започна Рибомунил,но така и не се появи по аптеките,та затова Цитросепт.За сега не сме се разболяли,дано да е така.Иначе и аз избягвам контакти с много деца,давам  и много плодове.
Аз вече няколко години си слагам ваксина и наистина има ефект-не съм се разболявала.

# 8
  • Мнения: 167
На малкия давам ЦИТРОСЕПТ вечер. Засега се разминахме с грипа, а каката беше болна - на нея нищо не давам. Опитах да ги разделя, чести проветрения в къщи и много пресни плодове. Ние досега не сме се ваксинирали.

# 9
  • Мнения: 644
Aз давам Цитросепт.Исках да започна Рибомунил,но така и не се появи по аптеките,та затова Цитросепт.За сега не сме се разболяли,дано да е така.Иначе и аз избягвам контакти с много деца,давам  и много плодове.
Аз вече няколко години си слагам ваксина и наистина има ефект-не съм се разболявала.

На малкия давам ЦИТРОСЕПТ вечер. Засега се разминахме с грипа, а каката беше болна - на нея нищо не давам. Опитах да ги разделя, чести проветрения в къщи и много пресни плодове. Ние досега не сме се ваксинирали.

А как го давате цитросепта,за  да не горчи на детето? И по колко пъти на ден? И по колко капки? И разбивате ли го преди да сипвате капките? Калко пъти?

# 10
  • Мнения: 167
Давам го вечер, като го поставям в адаптираното мляко. Знам, че обикновено го поставят в сладки напитки - напр. сокове. Аз капвам капките в АМ, непосредствено преди да го дам и го разклащам добре.
В листовката на ЦИТРОСЕПТ пише за малки деца - по 1 капка на 1 кг тегло. За профилактика - на половина.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никакви! Прибягвам до имуностимуланти само при нужда, без причина нищо не пием.
Предпочитам да си давам парите за пресни плодове и зеленчуци вместо в аптеката. Другото което правя е да не претоплям помещенията и да проветрявам редовно. Не сме хващали дори хрема вече една година.

# 12
  • Мнения: 2 700
Ние всички се ваксинирахме (с Инфлувак), но аз и детето се разболяхме. Мъжът ми удържа фронта, при положение, че работи сред много хора, а в къщи беше ужас. За мен го спаси чесъна. На вечер изяждаше по една глава.

# 13
  • Мнения: 539
Ние пием цитросепт. ние с таткото по 5-10 капки в чая. На Ивана, понеже и давам Мултисаностол (след пневмонияе), и слагам само по 2 капки в чая. Слагам повече мед да е по-сладък и тя обикновено го обича кисел, с повече лимон, така че и 5 капки да и сложа пак не се усещат.

# 14
  • Мнения: 46 511
Не съм давала никога.
Бяхме в контакт с болни, ние с мъжът ми се заразихме, изкарахме го, но детето не, давах й само много портокали и киви, както и Витамин Ц (докато ние бяхме болни- от мултивитаминен сироп).

Общи условия

Активация на акаунт