Откъде пазарувате за малчовците + допълнителен въпрос

  • 437
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 401
Въпрос № 1 - домашни зеленчуци нямам откъде да изровя, а тези от пазара не се ползват с високото ми мнение. Четох в една тема за биомагазин в Сф, но не разбрах къде точно се намира. Ще ви бъда много благодарна за адрес!  Embarassed

Въпрос № 2 - захранването на поискване ли протича, както кърменето, или трябва да има режим?

 smile3525  newsm51

# 1
  • Мнения: 2 309
Въпросното магазинче за еко продукти се намраше на пазара Ситняково, но го затвориха и нямам идея къде го преместиха.

Захранването винаги съм го правила в определени часови интервали. Започнах с обедно хранене /естествено лъжичка, после две и пр./, после сутрешно /към 9/, после вечерно към 19 - друг въпрос е, че не яде никога едно и също количество. Кърменето на поискване е едно на ръка, но според мен за твърдата храна детето трябва да има някакъв режим, да се формира от сега представата му за закуска, обед и вечеря. Има майки, които практикуват и тук на поискване, общо взето, което ти е на сърце това избираш.

# 2
  • Мнения: 568
и мен ме интересува има ли някъде в София чисти продукти.
А иначе на някои пюренца има знак био.
За захранването следвам някакви приблизителни часове, но не се старая да съм много точна.

# 3
  • София
  • Мнения: 277
 Hug за темичката... супер актуална е...

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 11:42 от KetiK

# 4
  • Мнения: 5 401
Въпросното магазинче за еко продукти се намраше на пазара Ситняково, но го затвориха и нямам идея къде го преместиха.

В темата, която четох, една мама пишеше, че се е преместил до Медицинска Академия. Но къде точно? Дано се включи и ни каже, ако не ще тъгувам дълго и непрестанно!  Praynig  Hug

И благодаря за отговорите!   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 277
аз си пазарувам зеленчуци и плодове от магазинчето Мечо - на пряката, успоредна на патриарха - като сте с гръб към НДК и вървите по витошка в дясно. там познавам и собствениците и продавачката и винаги ми дават информация за продуктите. Собственика не би си позволил да вземе нещо некачествено...
иначе яденето според мен трябва да е по часовник... не че аз го спазвам точно де, но гледам да е горе - долу по едно и също време, то за нас важи това, камо ли за бебчовците... кърмичката помага храносмилането, но с другата храна си е друго... нали стомахчето трябва да се научи кога ще му дават сериозно папо и да отдели сокове и да се подготви да я смели...

# 6
  • Мнения: 182
А някой знае ли еко магазин във Варна?
Захранването би следвало да е в определени часове - не по часовник, но поне приблизително - както е и при нас възрастните Simple Smile

# 7
  • Мнения: 364
А някой знае ли еко магазин във Варна?
И мен това ме вълнува newsm78 Може би бабите зад Операта , които предлагат собствено происводство , ако мислиш че може да им имаш доверие?!
И аз гледам да спазвам определени часове +/- 30 мин , но оставих бебка сама да си определи режима.

# 8
  • Мнения: 867
Дам, затвориха го въпросният магазин и аз останах разочарована. Ще следя темата с интерес ако се появи инфо дали сее  епреместил някъде.
А иначе пазарувам пак от пазара, но уж от едни и същи "познати"...незнам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт