Не си купувайте кожен панталон на ТСМ!

  • 956
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Адски съм възмутена.
Уж е кожен, но явно кожата е много некачествена, няма и 2 месеца носене и целия изглежда като протрит, на едни малки точици, а на едно място се и обели.
Преди години си бях ушила от изкуствена кожа, той изглеждаше по-добре от този след толкова малко носене.

В част от магазините по едно време беше намален на 40 от 80, на други места съм го виждала по 130 лева. Имат и подобни якета и шуби, но предполагам, че са от същата кожа.

Хубав ден и да правите само успешни покупки.

# 1
  • Мнения: 1 243
В ТСМ продават кожени панталони???  Shocked  а аз си мислих, че само техника продават.....

Мерси за предупреждението, фенка съм на кожените панталони,поли и т.н.  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 317
Занапред само успешни покупки.

# 3
  • Мнения: 35 962
В ТСМ продават кожени панталони???  Shocked  а аз си мислих, че само техника продават.....

продават какво ли не - дрехи, посуда, грим ...

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не купувам нищо от ТСМ.  Peace
Даже не влизам в тези магазини. 

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Подозрително съм отнасям аз към всякакви ТСМ-ски стоки. Оказа се, че продават и дрехи за бременни, обаче. Аз си купих една блуза. Много хубава - и като материя, и като кройка. Ама на - продължавам да подозирам и друго не бих си купила.
Много мило от твоя страна, че ни предупреждаваш!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
Реших, че поне като нищо друго не мога да направя, поне да предупредя тези, които евентуално биха проявили интерес към панталона.

На мен са ми интересни магазините, защото намирам нещо носталгично в тях - напомнят ми времето, в което с удивление разглеждахме Некерман и Оммо и се блещехме в немските стоки. И аз рядко купувам нещо от тях, въпреки че все си мисля, че по-добре да е немско, отколкото масовото китайско (имаме Червената шапчица, отпечатана в Китай).

# 7
  • Мнения: 4 170
Мерси за информацията, ще го имам в предвид. Peace

# 8
  • Мнения: 5 877
Хм, благодаря за предупреждението.
Аз пък за техника оттам съм малко подозрителна, иначе съм вземала едно яке на детето - много здраво и хубаво излезе. А, шевна машина ми подариха оттам - добра е, но и аз като Василиса продължавам да си подозирам. Сега вече и за дрехите.

# 9
  • Мнения: 13 512
И аз рядко купувам нещо от тях, въпреки че все си мисля, че по-добре да е немско, отколкото масовото китайско (имаме Червената шапчица, отпечатана в Китай).
Стоките в ТСМ също са произведени в Китай.

# 10
  • Мнения: 966
аз съм си взимала няколко блузи от ТСМ и за сега съм доволна,но мерси за предупреждението

# 11
  • Мнения: 13 512
Аз съм купувала много неща за децата ми оттам и съм била доволна от качеството определено- якета, бельо, имам одеала, спално бельо,всчко е много качествено.

Общи условия

Активация на акаунт