Коя от тези колички е по-добрата, според вас

  • 1 471
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Коя е по-добрата според вас?Каква е разликата, ако има някой една от двете нека сподели, моля!

  или

# 1
  • София
  • Мнения: 2 884
konstans   И аз съм ги харесала Плей-ките Wink
Мисля,че разликата е само в дезайна  newsm78
А къде пише колко кг. са , че не можах да видя?

# 2
  • Мнения: 4 362
Аз предпочитам триколката  Peace ,но на Плей не са ли тежки количките?

# 3
  • София
  • Мнения: 412
И според мен разликата е само в дизайна
триколката по- ми харесва  Grinning ,ходих да я видя в малечко (само те я имат поне така пише в сайта им ) , но се оказа че я нямат и не знаят кога ще получат Thinking

# 4
  • Мнения: 4 428
Констанс, разликата е в броя на колелата  Grinning И в кг най-вероятно
Преди време в една тема беше станало дума за триколката. Тогава една мама каза, че не са толкова тежки. В смисъл не повече от нормалното. Нещо, като 10-13кг ми се върти  Rolling Eyes
Иначе и аз съм си ги харесала за следващото бебче  Grinning Но нещо не им е регулиран вноса както трябва  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 936
аз харесвам повече триколката на PLAY  Peace
въпрос на избор-не мисля че има голяма разлика в кг. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 663
Разликата в килограмите е в полза на четириколката- 11, 5кг, а триколката 12, 5кг.Нещо много се запалих по тези колички, но се чудя коя е по-добрата.

# 7
  • Мнения: 4 422
Ти имаш такива хубави колички,защо ти е тая?? Rolling Eyes Извинявам се за спам-а,но не се сдържах.

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Триколката по ме кефи  Sunglasses
Иначе разликата е само в дизайна според мен и в кг.

# 9
  • Мнения: 27 524
И двете са хубави. Аз не съм фен на триколките, така че клоня към втората.

# 10
  • Мнения: 2 663
Благодаря, момичета за отговорите....
Все пак никой ли не ползва една от двете

# 11
  • София
  • Мнения: 1 845
И двете много ми харесват. Но сякаш бих избрала триколката.
Някои мами казват, че триколките са по-нестабилни, в смисъл, че има някаква вероятност да се обръщат.
А как са им цените на тези бонбончета?
Ако смяташ да подтичваш в парка ,триколката по-ще ти е удобна за целта. Вземи впредрид как ще слизаш в подлези и прочие, ако ти се налага да ги ползваш. В смисъл-ще ползваш ли релсите и дали ще се събира изобщо в тях.

# 12
  • Мнения: 326
триколката повече ми харесва

# 13
  • Мнения: 535
konstans аз съм с триколка на PLAY и бих казала,че за бебо е много камфортна и удобна. Peace Но е тежичка количка,ако нея сваляш сама или си имате гараж няма проблем! Laughing

# 14
  • Мнения: 2 663
konstans аз съм с триколка на PLAY и бих казала,че за бебо е много камфортна и удобна. Peace Но е тежичка количка,ако нея сваляш сама или си имате гараж няма проблем! Laughing
Ау , падна ми ...кажи ми, моля те, на теб удобна ли ти е?
Аз не свалям количката от багажника на колата, освен за разходки.Маневрена ли, общо взето на теб удобна ли ти е

Общи условия

Активация на акаунт