Един бъбрек

  • 6 006
  • 7
  •   1
Отговори
При случаен преглед на ехограф днес сутринта на брат ми откриват, че е с един бъбрек.Много сме притеснени,никога досега не е имал оплаквания.Знаете ли нещо повече,всякаква информация ще ми е от полза.

# 1
  • Мнения: 1 494
Виж в другата тема.

# 2
  • Мнения: 4 585
   Правени ли са му операции изобщо? Например на апендикса.

# 3
Да,правена му е на апендикса,когато беше ученик.Това има ли значение?

# 4
  • Мнения: 4 585
    Кога беше това? Може ли да се доберете до медицинска документация от операцията? Какво ви казват лекарите? Има хора по рождение с 1 бъбрек. Регистрирай се, ако не ти е проблем.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
има хора родени с един бъбрек, които никога дори не узнават за това
до колкото схванах - няма проблем
с товма, че има такива хора ни успокоиха когато дъщеря ми се роди /дори преди да се роди знаехме че ще има проблем/ с бъбречни проблеми
така, че това не би трябвало да е проблем
може да иде на хидронефролог - д-р за бъбреците - за да разбере как е бъбрека му и има ли причина да се притеснява
и бих дала личен съвет да си пуска поне на 6 месеца СТЕРИЛНА урина за да следи за бактериални инфекции в бъбрека - просто да се уверява, че нява заплаха за състоянието на бъбрека
ако бъбрека по някаква причина не бъде увреден - мисля си, че не би му създало това проблем

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
питай  и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159171.20

# 7
  • Враца
  • Мнения: 871
Не зная дали ще те успокоя,но аз съм с 3 бъбрека,баба ми /лека и пръст също/ леля ми и тя....просто при нас е генетично ....нямаме проблеми и си живееме като другите...Ако при брат ти е по рождение и досега не му е правило проблеми..мисля ,че трябва да се успокоите.Направете изследвания и вижте какво е положението.Стискам палци.. Успех!





























Общи условия

Активация на акаунт