U2 in Sofia!? It depends on you!

  • 1 596
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
http://eventful.com/demand/D0-001-000088342-0
 
   **
*Marina Diulgerova*    (359 2) 9156 795 Phone
Co-ordinator                           (359 2)  9176 886  Fax

                                               (359) 887 278 475 Mobile


еи това ми пратиха в пощата преди 2-3 дни????
е как ви зву4и... Hug
на мен ми звучи мноооооооооого интересно  bouquet


# 1
  • Мнения: 644
Как да ми звучи,като не разбирам нищоооо    newsm78

# 2
  • Мнения: 27 524
Никак не ми звучи, защото знам, че няма шанс да дойдат.
Засега нито те, нито АББА, нито Пинк Флойд, нито Мадона или Майкъл Джексън имат техническата, реалната и за нас - финансовата възможност, да дойдат  Peace

# 3
  • Мнения: 239
Най-хубавия албум на У ДВЕ е 'ахтунг, бебе'. После направиха още един добър и оттам нататък само боза. Оня е време да свали цайса и да спре да говори за черните в африка и как трябва да ги спасим защото има хора, които не желаят да ги спасяват и няма нужда да се занимаваме с глупости все пак. Колко африканци има с нобелова награда за наука? Само за мир им дават. Да си седят мирно там тогава.

# 4
  • Мнения: 3 423
Блонди, недей тъй, не се знае.
АББА пак ли са заедно?
Джако пее ли още?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дано дойдат преди да съм одъртяла.
Искам да родя дете на Боно.

# 6
  • Мнения: 239
Никак не ми звучи, защото знам, че няма шанс да дойдат.
Засега нито те, нито АББА, нито Пинк Флойд, нито Мадона или Майкъл Джексън имат техническата, реалната и за нас - финансовата възможност, да дойдат  Peace

Не съм съгласен все пак. Мадона няма да дойде щото още го играе тийнейджърка ама останалите 100% биха дошли у нас щото са пенсионери и щото абба и майкъл кузов са останали без пари.

Дано дойдат преди да съм одъртяла.
Искам да родя дете на Боно.

Искаш да излезне ниско, грозно, с цайси демоде и кожен панталон като на вокално - инструментална бийтълс група 'Щурците' ли?

# 7
  • Мнения: 374
А ДЕПЕШ МОД КАК ДОИДОХА....АЗ НЕ МИСЛЯ ЧЕ ТЕ СА ОТ ПЕНСИОНЕРИТЕ...АМА ХИ4 ДАЖЕ Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Жоро, само Боно не закачай.
Ако ще го плюеш, ела в спам темата да се разберем.

# 9
  • Мнения: 239
А ДЕПЕШ МОД КАК ДОИДОХА....АЗ НЕ МИСЛЯ ЧЕ ТЕ СА ОТ ПЕНСИОНЕРИТЕ...АМА ХИ4 ДАЖЕ Mr. Green

Баце, Депеш мод не са пенсии само в източна европа. Нищо, че ги връткат по мтв. Това не им пречи да са адски добри, харесвам ги, но само ще ти кажа, че тук са повече почитани, отколкото в родината си например, а?

Жоро, само Боно не закачай.
Ако ще го плюеш, ела в спам темата да се разберем.

Никого не закачам. Яд ме е, че след толкова яка музика започнаха през просото и само съвети раздават за неща, от които грам не разбират щото са музикантчета все пак и нищо повече.

# 10
  • Мнения: 27 524
Това не са мои догадки по темата, а цитати от хората, които са канили у нас звезди и които са проверявали и условията за съответните изпълнители.
На Флойд и Ю Ту в България засега не може да се осигури исканата от тях задължителна огромна сцена и задължителните искани от тях минимум присъстващии техническите подробности. За парите да не говорим, става въпрос за милиони, които за Бг все оещ са трудна сума. Мадонна пее, да, но също не можем да й осигурим парите. Каниха я и в Белгия преди 2 години, но въпреки предлаганите пари, тя отказа, заради малката държава и съотвтения малък брой зрители. Така е и за България. Ю Ту не са отказали, но след излагане на условията им стана ясно, че е невъзможно за нас. Иначе някой ден сигурно ще стане, но засега не.

# 11
  • Мнения: 2 891
Дано се получи. Ще ми е приятно да ги видя.

# 12
  • Мнения: 766
Ако и те дойдат ще ми се сбъднат мечтите  newsm20

# 13
  • София
  • Мнения: 1 479
Гласувах и за U2, и за Linkin Park, и за KoЯn, , и за RHCP, и за The Cure, и за Marilyn Manson, но какво от това  newsm78   Блонди е права.

# 14
  • Мнения: 374
надеждата умира последна... Hug

Общи условия

Активация на акаунт