Temporarily Unavailable---Ей тоя надпис ме убива!!!

  • 3 791
  • 83
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 091
И мен, но нищо не може да се направи.
Не мисля, че седмичните теми за чат ще помогнат...

# 2
  • Мнения: 27 524
И мен, и мен  Twisted Evil

Давайте да съберем пари за нов сървър. По левче да дадат малка част от всички регистрирани, пак ще е супер  Party
Така е по-добре от месечна вноска дори по 50ст, защото все ще се намери някой да роптае. А пък еднократно - който даде, даде. Смятам, че ще се съберат  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 091
Аз съм ЗА събирането на пари - винаги съм го казвала!

# 4
  • Мнения: 2 891
По-голямата лудница тези дни не беше ли и заради темата с шундите. Кто видях какво и е посещението...

# 5
  • Мнения: 5 468
Давайте да съберем пари за нов сървър. По левче да дадат малка част от всички регистрирани, пак ще е супер  Party
Добра идея. Само че никога не сме стигали до съгласие по този въпрос.
Аз съм ЗА.

# 6
  • Мнения: 3 447
По-голямата лудница тези дни не беше ли и заради темата с шундите. Кто видях какво и е посещението...
О, да бе, естествено, че шундите са виновни, как не сме се сетили досега  Whistling

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Давайте да съберем пари за нов сървър. По левче да дадат малка част от всички регистрирани, пак ще е супер  Party
Добра идея. Само че никога не сме стигали до съгласие по този въпрос.
Аз съм ЗА.
Сега колко много ще кажат ОТНОВО, че нямат по 1лв. за сървър, или такса ooooh!Дъвкали сме го и този проблем!Аз също съм ЗА месечна такса!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 444
Добра идея.Аз съм ЗА

# 9
  • Мнения: 27 524
Добра идея. Само че никога не сме стигали до съгласие по този въпрос.
Аз съм ЗА.

От кого се търси съгласие? Няма нужда от набиране на квота. Дава се предложение за сума, сметка за превеждане на парите и който иска, той превежда. Който го смята за неправилно и за изнудване - не превежда.

# 10
  • Мнения: 4 546
аз съм против месечна такса /не че имам думата по въпроса  Wink/- против съм, защото мисля, че това много би ограничило достъпът на нови потребители, а във форумът има изключително много полезна информация. иначе бих дала пари еднократно или колкото пъти реша. също ,въпреки че по принцип съм против,  ако се въведе символична такса бих я плащала- вече съм пристрастена  Laughing

# 11
  • Мнения: 46 437
... Аз също съм ЗА месечна такса!

ЗА.

# 12
  • Мнения: 644
Е т'ва нее истина,два пъти в един отговор    smile3511

Давайте да съберем пари за нов сървър. По левче да дадат малка част от всички регистрирани, пак ще е супер  Party
Добра идея. Само че никога не сме стигали до съгласие по този въпрос.
Аз съм ЗА.
Сега колко много ще кажат ОТНОВО, че нямат по 1лв. за сървър, или такса ooooh!Дъвкали сме го и този проблем!Аз също съм ЗА месечна такса!


Е к'во е 1лв.   newsm78


аз съм против месечна такса /не че имам думата по въпроса  Wink/- против съм, защото мисля, че това много би ограничило достъпът на нови потребители, а във форумът има изключително много полезна информация. иначе бих дала пари еднократно или колкото пъти реша. също ,въпреки че по принцип съм против,  ако се въведе символична такса бих я плащала- вече съм пристрастена  Laughing

  smile3521

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
аз съм против месечна такса /не че имам думата по въпроса  Wink/- против съм, защото мисля, че това много би ограничило достъпът на нови потребители, а във форумът има изключително много полезна информация. иначе бих дала пари еднократно или колкото пъти реша. също ,въпреки че по принцип съм против,  ако се въведе символична такса бих я плащала- вече съм пристрастена  Laughing
За всички нови потребители може да се направи първият месец FREE!Регистрират се, четат и преценяват дали форума ще им е полезен и дали ще платят месечната такса за по-нанатък!
 Така вече не се издържа с този сървър!!!!!!И архивирането не помага!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 808
По-добре еднократна такса за нов сървър.

Иначе дадеш 50ст. месечна такса, а банката (или e-pay) ти събере още 1 лев за превода. Обирджиии.

Общи условия

Активация на акаунт