СПЕШНО:Намерих вирус в компютъра - моля ви помогнете

  • 1 949
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Намерих вирус в компютъра - моля ви помогнете! Не мога да го изтрия! Антивирусната ни програма е AVAST. Изписва Win32:Trojan-gen. {Other} Вирус/Червей 000708-0, 01/29/2007, а вируса се намира в C:\System Volume Information\_restore{B5EA128C-12A6-48DD-9FE4-E3E4571BEDF1}\RP76\A0123233.DLL. Друг път не сме имали проблем с вируси и затова не мога да го изтрия. Опитах с команда изтрий но не се получава нещо или аз не я задавам правилно, защото след това като задам нова проверка вируса си е пак там. Моля ви помогнете ми. Какво да правя?
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ![/color][/b][/color][/color]

# 1
  • Мнения: 351
Успокояй се! Mr. Green
Не е смъртонасно.Качи си NOD 32 обнови го и му дай да сканира дълбоко.Като намери нащо , а то няма да е едно го бърши или карантина.Възможно е обаче после да имаш проблем поради изтриването на засегнати файлове....обаче и до днес човечеството се мъчи да си отговори на един въпрос"антивирусната програма,вирус ли е" Peace

# 2
  • Мнения: 351
И не ползвай интернет експлорер/освен ако нямаш друг избор/никога

# 3
  • Мнения: 8 917
Намерих вирус в компютъра - моля ви помогнете! Не мога да го изтрия! Антивирусната ни програма е AVAST. Изписва Win32:Trojan-gen. {Other} Вирус/Червей 000708-0, 01/29/2007, а вируса се намира в C:\System Volume Information\_restore{B5EA128C-12A6-48DD-9FE4-E3E4571BEDF1}\RP76\A0123233.DLL. Друг път не сме имали проблем с вируси и затова не мога да го изтрия. Опитах с команда изтрий но не се получава нещо или аз не я задавам правилно, защото след това като задам нова проверка вируса си е пак там. Моля ви помогнете ми. Какво да правя?
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ![/color][/b][/color][/color]

Като го откриеш с FIND/а не чрез антивирусната/  и отново пробваш да го изтриеш не става ли?

# 4
  • Мнения: 330
Моля да ме извините, забравила съм да ви пиша че още същия ден се "справих с вируса", така че вече нямам проблеми.
Все пак благодаря за съветите!

Общи условия

Активация на акаунт