Днес в нашата ясла е имало 4 деца.

  • 604
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes Как е положението при вас?

От една страна добре - защото значи болните ги няма, но все пак ... 4 деца.  Shocked

Дали да го водя, имам възможност да го спра, но пък той е добре и няма причина да не ходи, като са малко децата хубаво ли е, не е ли? Как мислите?

Давате ли профилактично нещо?
Кой гледа децата като сте на работа?

 Rolling Eyes

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Rolling Eyes Как е положението при вас?

От една страна добре - защото значи болните ги няма, но все пак ... 4 деца.  Shocked

Дали да го водя, имам възможност да го спра, но пък той е добре и няма причина да не ходи, като са малко децата хубаво ли е, не е ли? Как мислите?

Давате ли профилактично нещо?
Кой гледа децата като сте на работа?

 Rolling Eyes

миналата седмица в групата на Сашко са били 9 от 25 Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 8 505
В петък в яслата на дъщеря ми бяха 3 деца.Нямаше начин да я спра.Пуснах я не 100% здрава.Пие Есберитокс,а профилактично-само витамини.

# 3
  • Мнения: 1 403
Аз бих се радвала, 4е са толкова малко и си ги пускай да ходи. Тамън няма да се разболее  Peace

# 4
  • Мнения: 5 877
Ами в групата на щерката бяха две деца. Тя и още едно. Пусках я да ходи. Цяла седмица се точеха  - 2, 3, 4. И учителката им се разболя, та ги гледаше лелята (ама пък имат страхотна леля, по-готина от учителките!).

# 5
  • Мнения: 17 402
Спри го, щом можеш! Това, че с амалко деца, не означава нищо. В групата на дъщеря ми окапаха едно по едно- в петък са били 4, а днес- 0. Аз съжалявам, че не я спрях още по- миналата седмица- пети ден е с температура, кашлица, въпреки антибиотика. Ние с баща й също сме болни, страшна работа е.

# 6
  • Мнения: 9 990
Групата на дъщеря ми-15 дЕца.От съседната група имаха миналата седмица, тази са пак разделени-значи и там са се появили дечицата.Сестрата ни е пекана, имаме добър контрол.Самите госпожи са малко болни, та едвам се заместват.... Confusedтях вече няма кой да отмени.В яслата имахме една незаменима сестра, викаха я по спешност/ щото в пенсия жената вече/, но замина внуци в чужбината да гледа....Водя детето-няма да го затварям.Всяка година по това време има подобни вирусни кризи да го нарека.Имуностимулатори тази година не съм давала, миналата давах Бронховаксом, а по-миналата-Ехинацеята...
Сега съм болнични и мога да я спирам, но докато е здрава-няма смисъл, времето не е подходящо за игра на вън и ще скучае много с мен.Когато ходех на работа/ до миналата седмица впрочем/ си я взимах с мен в офиса, ако се наложи.Помага, детето, заработва за сладолед Hug

# 7
  • Мнения: 2 731
Всичко е заради грипната епидемия .И в нашата градина бяха сборни групи .Аз не съм спирала детето на работа съм .А и няма гаранция че е ако е у вас няма да хване грип .

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
групата на габриела е почти пълна (както и класа на виктория). само едната учителка не се е чувствала съвсем добре (бълки в гърлото, умора) и днес беше с маска на лицето, за да не зарази някое от децата.

аз не бих спряла здраво дете от ясла/градина, ако няма непосредствена опасност от зараза.

# 9
  • Мнения: 603
Днес в нашата ясла са били 5 деца. Минах от там да оставя една бележка.
Инъче Ники си е в къщи. И аз се притеснявам заради грипа. Баба му го гледа /в отпуска е/

# 10
  • Мнения: 1 455
Лекарката ме посъветва да го спра и вече втора седмица е в къщи.Не че сме застраховани,но пък ме е страх да не разболее малката.

Общи условия

Активация на акаунт