Анкета до родителите на деца в училищна възраст

  • 3 275
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да направя една анкета и ще ми бъде нужна Вашата помощ.
Анкетата има за цел да събере данни, опит и мнения за отношенията:
ДЕТЕ – УЧИТЕЛ /ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИК, ПИСИХОЛОГ/, 
РОДИТЕЛ – УЧИТЕЛ  /ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИК, ПИСИХОЛОГ/, 
ДЕТЕ, РОДИТЕЛ – УЧИТЕЛ /ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИК, ПИСИХОЛОГ/ в сферата на социално-педагогическото общуване.
Ако желаете да се включите в анкетата можете да отговорите във форума или на имеил anketa_konsultirane@mail.bg Анкетата е анонимна.

Анкетна карта
Пол –
Възраст –
Семейно положение –
Образование –
Деца -  брой, пол, възраст.
Държава -           , град -

1.   Търсили ли сте услугите на училищен консултант /учител, педагогически съветник, психолог/ за индивидуална педагогическа консултация? /Моля, опишете на кратко повода за консултиране и постигнатите резултати./
2.   Търсите ли консултация с учител /класен ръководител/ за индивидуална педагогическа консултация, когато детето Ви среща трудност в обучението си?
3.   Търсите ли консултация с учител /класен ръководител/ за индивидуална педагогическа консултация, когото детето Ви има лош успех?
4.   Търсите ли консултация с учител, класен ръководител, психолог, педагогически съветник за индивидуална педагогическа консултация, когато детето Ви има проблем с дисциплината в учебния клас и училище?
5.   Търсите ли консултация с учител, класен ръководител, психолог, педагогически съветник за индивидуална педагогическа консултация, когато детето Ви има проблем, конфликт, когато среща трудности с общуването в учебния клас и училище?
6.   Търсите ли консултация с учител, за да подобрите обучението, поведението на детето си и да подпомогнете развитието му?
7.   Доволни ли сте от резултатите, които постигнахте по време и след педагогическото консултиране?
8.   Каква е връзката “учител - родител” и “родител - учител”? Какво трябва да се промени?
9.   Детето Ви търси ли учителя си за консултиране /относно учебния материал, междуличностни отношения, конфликти и проблеми, касаещи учебния процес/?
10.   Учителят /педагогически съветник, психолог/ търси ли детето Ви за консултиране / относно учебния материал, междуличностни отношения, конфликти и проблеми, касаещи учебния процес/?
Ако желаете да споделите опит, мнения, предложения за педагогическото училищно консултиране, аз ще се радвам да ги прочета и обсъдим.

Благодаря Ви

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 20:11 от Иванова

# 1
  • Мнения: 3 740
Иванова, гледам, че няма отзвук на анкетата, струва ми се, че е много обща, времеемка и трудоемка, за да предизвика отклик. Казвам го най-добронамерено.
Може би ако обясниш с каква цел се прави, зададеш по-конкретни въпроси или варианти за отговор, ще намериш повече желаещи да отговорят.
Не съм специалист, така че приеми непоисканите ми съвети като обяснение на личната ми реакция срещу попълването на тази анкета.
Още веднъж - напълно добронамерена съм.

# 2
  • Мнения: 7 723
 
Пол – жена
Възраст – 32
Семейно положение – омъжена
Образование – конструктор- моделиер
Деца -  брой, пол, възраст. - 2 момичета, на 7 и на 2 години
Държава -     България       , град -
София
1. Не
2. Не
3. Не
4. Не
5. Не
6. Да
7. Да
8. Връзката трябва никога да не прекъсва
9. Да
10. НЕ
 

Съжалявам, не ти помогнах много, още ми е малка ученичката  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 700
Пол –  Ж
Възраст – 38
Семейно положение – омъжена
Образование – висше
Деца -  1 момиче, 8 години
Държава -   България       , град - София

1.   НЕ
2.   НЕ
3.   НЕ /не е имало случай, но бих го направила/
4.   НЕ
5.   НЕ /не е имало случай, но бих го направила/
6.   ЗАСЕГА НЕ
7.   НЕ СЪМ СЕ КОНСУЛТИРАЛА
8.   В началния курс комуникацията е добра
9.   ДА
10. НЕ

Засега не съм имала нужда и повод за консултации.

# 4
Благодаря Ви за отговорите.
Анкетата ми трябва за курсова работа.

Общи условия

Активация на акаунт