Айде сега си признайте

  • 1 924
  • 29
  •   1
Отговори
Кой тука разбира от езотерика ,кой чете такава литература, какво от нея ви допада,и какво не
 Thinking

# 1
  • Мнения: 3 447
За тези неща не се говори, нали знаеш  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 100
Кой разбира е странен въпрос за тази материя. Колкото по-навътре си, толкова по-добре разбираш колко много има пред теб.
Каква литература чете човек и какво му допада или не? Това не е забавно четиво. Някои се хвърлят и четат всичко дето им попадне, това е най-неправилният начин, тогава нещо им допада, а друго не. Или разбираш нещата, или ти е отегчително.

# 3
Е нали ако решиш да се задълбочиш в нещо то ти допада Simple Smile

# 4
Вярно,хората или ги е срам или ги е страх да си признаят ако се интересуват от някаква езотерична материя, е нали аджаба натам върви светът ,на запад се фукат със странните си методи за релаксация,отварят се салони и клубове за целта,струващи хиляди ,а тук в Бг,никой не ще  да дава гласност Shocked

# 5
  • Мнения: 3 447
никой не ще  да дава гласност Shocked

Знаеш ли какво точно означава езотеричен? Simple Smile

# 6
ми да"вътрешен,таен скрит,предназна4ен само за просветени"

# 7
  • Мнения: 3 447
ми да"вътрешен,таен скрит,предназна4ен само за просветени"
Точно  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Явно момичето го интересува кой друг го влече такава литература...

Има два варианта-или във форума не се намират такива,или са прекалено скрити... Wink

# 9
Препоръчвам ти да прочетеш книгата Хора на лъжата от Морган Скот Пек . Само ако имаш здрави нерви и психика ,защото си е Close

# 10
  • Мнения: 15 619
Не разбирам, ама ми е интересно. Wink
Ако разбирах, щях да съм автор вечек.

# 11
  • Мнения: 1 629
е, всички се изпокрихте  Grinning
Сега ще ги издам, Лора. Кейси практикува тантра, чете Ошо. Кастанедовите почитателки са много, да си признават сами. Елена Блаватска също беше споменавал някой, но не го помня. Чела съм я, леко ми е комична.
Ако търсиш развенчалите мистицизма и търсещи корена на мита, то това са Фрейзъровите читателки:Дона, Дафодил, Карен и себе си включвам, другите не бяха сигурни Grinning Почитателките на конспиративните теории ала розенкройцери, масонски ложи и прочее НиколаНиколови световни мистерии са много, но Свраката е от тях, със сигурност. Определящите себе си като вещици са доста, но доколко са навътре с практическото приложение на магията, не знам.  'Майки(бъдещи и настоящи)' е море от 'суеверни' теми, може и да се намерят по-вещи практикуващи там Grinning

# 12
  • Мнения: 6 155
Мю изкара досиетата Х  Mr. Green

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
С риск да си срина рейтинга, трябва да призная, че Фрейзър само съм го попреглеждала.
Беше почти задължително четиво в университета, което автоматично го правеше досадно.

# 14
Признавам си веднага  Simple Smile - чета непрекъснато, всеки ден по няколко езотерични текста. Работата ми е пряко свързана с това - редактор съм в списание на такава тематика. И ако първоначалната реакция на повечето от хората е, че това е неугледно, почти апокрифно издание с "лоша хартия и печат" -  Naughtyистината е, че дизайнът е доста приличен Grinning, хартията - луксозна, печатът - висококачествен.
Факт е, че хората, които се интересуват от "другата страна на по-знанието" са интелигентни, образовани и не на последно място - не са никак малко. Но обикновено за тези неща се говори в по-специфични ситуации и пред също такава по-специфична среда-общност-аудитория... в което няма нищо неестествено, всъщност Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт