а вие как щяхте да постъпите?

  • 2 947
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
 Така,днеска бях меко казано  побесняла поради това че бабата на мъжа ми редовно ми скъсва нервичките,но както и да е та взимам аз 250 лева днес и след скандала излизам да плащам сметки+да купя храна./само да отбележа,че парите са си наши-не са от баба,свекърва/.Обаче бях много ядосана и си викам ''защо ли да не си накупя дрехи аз за тия 200лева+една преса за коса дето е 70 лева понеже вече два месеца  си мечтая за нея Embarassed/но си викам после айде ''няма'' по разумно е да платя сметките и да напазарувам.
 Прибирам се и казавам на мъжа какво съм мислела да направя с парите а той ми вика''ми защо не го направи?''та верно се замислих защо съм толкова съвестна и не го направих?ако беше някоя друга мацка на мое място щеше ли и тя да постъпи като мен?ако го бях направила щеше ли мъжа ми да реагира също толкова спокойно ми е чудно??? newsm78  при условие че днес е 29 и след 2 дни свършва месеца,а ние нищо не сме платили?
интерсно ми е вие как бихте постъпили<при условие че сте много ядосани и побеснели с 250лева в джоба? Joy

# 1
  • Мнения: 2 220
Ако рискувам да ми спрат тока и нета, ще си платя сметките, колкото и да съм ядосана.  Mr. Green Но определено ще си купя нещо за мен, ей така, за оправяне на настроението.

# 2
  • Мнения: 794
 smile3515 smile3516 newsm61  Money  Money   Gift newsm18 newsm18 newsm18 newsm18  newsm79  wash      smile3503

# 3
  • Мнения: 2 353
  Бих платила сметките без въобще да се замисля. Явно имам тренинг в ядосването.

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ще платя сметките колкото и да съм ядосана,защото не мога си позволя да останем без ток,но например нямаше да напазарувам.Щях да си купя нещо за да се успокоя,но чак пък да похарча всичките пари,не не бих го направила.

# 5
  • Мнения: 7 723
newsm78

От моментното ти състояние зависят и други хора, все пак  Thinking
Правилно си постъпила  thumbsup

# 6
  • Мнения: 6 991
Бих си платила сметките. И с остатъка най-вероятно един голям шоколад или сладолед. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 236
Бих си платила сметките. И с остатъка най-вероятно един голям шоколад или сладолед. Rolling Eyes
е не става на НВД съм от един месец Simple Smile

# 8
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
И аз бих си платила сметките. Още повече че миналият петък ми се случи същото, но с 50лв в джоба - бях бясна и само за момент ми мина мисълта за една чанта, дето си я сънувам вече. Но платих сметките, иначе щях да съжалявам за моментната слабост и липса на самоконтрол. Защото Миленка е права - зависят и други хора  Wink

# 9
харча ги без да мисля-"алф"

# 10
  • София
  • Мнения: 1 340
аз съм го правила тоя номер ама с платени сметки и отидох за продукти бясна ядосана и вместо това си накупих за цялата заплата дрехи тя не че е много ама стигна за един хубав тоялет от горе до долу.Ама се бяхме скарали доста и не ми казаха нищо, а по принцип реагира доста бурно мъжа ми ако има належащи и спешни  неща и аз изфукам парите newsm53

# 11
  • Мнения: 5 313
плащам и си купувам нещо,дори да е дребно.

# 12
  • Мнения: 6 991
Извинявай, но какво е НВД Shocked Сигурно е нещо лошо, че човек да не яде шоколад Laughing Не мога да си представя нещо да ме откаже от шоколада Mr. Green Аааа, да не е новогодишна диета Embarassed Ако е това - успех с нея  bouquet .
Значи ,ако съм на диета и изпадна в твоята ситуация (макар че аз и диетите се разминаваме като бързи влакове), сигурно бих си купила някоя дрешка.Ама то зависи какъв ми е остатъкът. Но по принцип съм съвестна и със сигурност бих платила първо сметките Grinning

# 13
  • Мнения: 5 468
Ммммм..., предпочитам да платя сметките.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Плащам сметките, естествено! А ти бъди сигурна, че мъжът ти нямаше да реагира така спокойно, ако действително беше похарчила парите за дрехи!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт