До мамите от Пловдив-ПОМОЩ:)

  • 5 035
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 258
Мили,мами,помагайте:)На 5-ти март с мъжа ми сме канени на сватба във вашият прекрасен град.Проблемът е,че ни го познавам ,а трябва да запазя места в хубав хотел близо до ресторант "Малък Бунарджик".Ако ресторантът е в хотел-още по-хубаво ,но изобщо не съм наясно.Simple SmileЩе ви бъда благодарна,ако ми помогнете:)

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Хотел над Малкият Бунарджик няма, но по булевард Руски има колкото искаш хотели, аз ти препоръчвам хотел Лайпциг.
Сега ще ти намеря и тел за резервации.

# 2
  • Мнения: 175
И  аз ти препоръчвам х-л Лайпциг! Съвсем близо е до ресторанта за който си споменала и съм чувала че е хубав и не много скъп!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
http://www.leipzig.bg/
Това е на хотел Лайпциг страничката, а другият хотел който ти давам е горе долу срещу Малкият Бунарджик на бул. Руски
http://www.noviz.ttm.bg/hotel/

# 4
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Valeria
Хотел над Малкият Бунарджик няма, но по булевард Руски има колкото искаш хотели, аз ти препоръчвам хотел Лайпциг.
Сега ще ти намеря и тел за резервации.


По добре ли е от х-л България?Гледах и Империал току що...

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: SAYONARA

По добре ли е от х-л България?Гледах и Империал току що...

До колкото разбрах искаш да е близо до Малкият Бунарджик.
А хотел България е в центъра иначе и той е хубав, но на мен Лайпциг повече ми харесва. Иначе избор имаш голям и в хотел Марица можете да отидете и в Ленинград.

# 6
  • Мнения: 2 258
Много ви благодаря:))))))))))

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Лайпциг е близо, да. Но не е особено хубав хотел. Аз не бих отседнала там. Не е скъп обаче.  Марица е по-далече, но е по-добър.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: dara
Лайпциг е близо, да. Но не е особено хубав хотел. Аз не бих отседнала там. Не е скъп обаче.  ..


 Arrow същото е и моето мнение! През май.2003г. в ресторанта на хотела се ожени братовчеда ми и не съм очарована нито от обстановката, нито от самият х-л!  Imp
На него му се падаше да ползва и младоженски апартамент, който също не бил кой знае какво.
Това знам за Лайпциг аз.  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 258
Ние ще сме за една вечер там,така че искам да ни е хубаво.Не гледам цените изобщо...

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Цитат на: SAYONARA
Ние ще сме за една вечер там,така че искам да ни е хубаво.Не гледам цените изобщо...


Тогава не отсядай в Лайпциг в никой случай.

# 11
  • Мнения: 175
Ако наистина търсиш луксозен хотел, Новотела е единствения с 4 звезди, Марица и Тримонциум са с по 3, а за Лайпциг - не знам. Кажи- речи всички са близо до ресторанта, така че - избирай!

# 12
  • Мнения: 883
"Новиз" е най-близкият май, но не знам дали е хубав. А всъщност какво значение има дали е наблизо ( то в Пловдив няма големи разстояния и без това), нали ще сте с кола или такси. Ако изберете "Марица"- намира се на 4-5 мин. с кола, "Новотела" и "Санкт Петербург" също...

# 13
  • Мнения: 2 212
SAYONARA, щом казваш, че преди всичко ви интересува условията, според мен Новотела е най- добрия вариант и също не е много далеч от ресторанта, за който говориш. Ако искаш да видиш повече инфо и телефони за контакти, ето разгледай тук : http://www.plovdivhotels.com/novotel.shtml

# 14
  • Мнения: 6 206
Eто ти и две добри предложения от мен, ако не те бърка много цената:
1. Хотел Хеброс в Стария Град
2. Новия хотел Севън Хилс на площад Шахбазян.
И двата са много хубави. Също стават и Марица и Новотела.
Лайпциг не ти препоръчвам - струва 24 лв нощувката, но нищо особено, дори по-лошо.

Общи условия

Активация на акаунт