За капките Саб

  • 2 343
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте всички! Simple Smile
Бебчето ми е с колики от доста време. На всяко хранене давам 10 капки Саб Симплекс и ефекта е супер. Детето е спокойно и изобщо не реве. Но се притеснявам дали не е вредно да се дават нон стоп.
Искам да ви попитам колко време давахте Саб Симплекс и при всяко хранене ли?
Дали е вредно ако се дават постоянно повече време например два месеца?
Благодаря ви предварително за отговорите!   bouquet

# 1
  • Мнения: 270
Аз ги давах до 3 месец редовно,но не толкова често.Попитай педито.

# 2
  • София
  • Мнения: 368
Аз ги давах не повече от месец. Влади премина много леко през този етап и действително благодарение на тези капки. Педиатърката ми беше казала да ги давам по моя преценка докато има нужда без да се притеснявам че може да му навредят в един момент от продължителното използване. Аз питах и аптекарката и тя също ми каза, че няма проблем. За всеки случай и ти се консултирай.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 599
Ох този саб симплекс.... със него май хората само за заблуждават, че действа... то е толкова слабо.... май говоря така..понеже моят син беше със страхотни колики... в листовката трябва да си пише колко време... ама моят съвет е ако има сериозни колики пийте бейби нос... аз го давах 6 пъти по 3 капки...
успех

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не се притеснявай,давай ги спокойно на бебче,не са вредни,нямат странични ефекти.

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Давах ги на всяко хранене до средата на 3-тия месец,докато колкиките преминат.

# 6
  • Мнения: X
 Давах ги почти до края на 4-ти месец, може и повече даже. Нали са за колики а той имаше. Логично е да се дават докато този период отмине. Педито не ми е казала нищо лошо за тях.

# 7
  • Мнения: 154
Мойта лекарка ми каза да ги давам само 4 пъти за 24 4аса преди ядене.Мисля 4е си прекалила с дозировката.Все пак си е вид лекарство.Ина4е постепенно,ако няма  колики ги махаш.Все пак питай.

# 8
  • Мнения: 729
Аз давах бейби-нос 3 пъти по 3 капки те са билкови и могат да се дават продължително време.От саб-симплекс не бях никак доволна-нямаше ефект

# 9
  • Мнения: 999
Давах ги на всяко хранене до средата на 3-тия месец,докато колкиките преминат.
И аз така, но от края на 2-я месец вместо саб  давах еспумизан. Peace

# 10
  • Мнения: 3 360
Почти 2 месеца,но не редовно.т.к нямаше много силни колики Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
Давах Саб-Симплекс около 2 месеца, не че толкова имаше колики моята девойка, но от страх да не се върнат. Не съм забелязала да има странични ефекти. В листовката какво пише за продължителността?

# 12
  • Мнения: 2 019
около месец 4 пъти на ден

# 13
  • Мнения: 94
Аз давах Саб Симплекс почти до края на 5 м. Моята дъщеря имаше ужасни колики,а уж момичетата по -малко имали. За капките Бейби нос мисля да ги опитате преди да ги давате ,не бих ги дала отново .Детето ми реагира все едно съм му дала отрова,но на моя позната синът и ги поемаше като бонбони и не страдаше.

# 14
  • Мнения: 22
Аз го давах до 5 месец. Отначало и ние като теб го давахме преди всяко хранене, но малкия се запече много яко. Тогава разбрах че тая съставка- симетикон действа запичащо и започнахме да ги даваме капките само вечер преди лягане по 15 капки.

Общи условия

Активация на акаунт