главоболие по време на бременност

  • 3 089
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
От вчера имам  гадно главоболие, гадене и лек световъртеж, по скоро замаяност.  Помислих, че е от кръвното ,но то си е нормално. Цялата бременност мина нормално, а сега накрая незнам какво ми става. Събуждах се през нощта от главоболието. Чудя се дали да пия парацетамол или нещо друго. Пробвах с кафе, но пак същото Sad

# 1
  • Мнения: 466
аз също съм към края на бремеността и от време на време усещам ,че ми се завива свят и ми се гади , главата не ме боли - болеше ме  по - ранните месеци от бременноста . Аз не съм пила никакви лекарства до сега -пробвай да пиеш аналгин ако изкаш - на мен поне ми минаваше главоболието от него преди да забременея .

# 2
  • Мнения: 1 455
Аналгин в никакъв случай Naughty  Само парацетамол,спокойно можеш да си пиеш.

# 3
  • Мнения: 5 026
 Имах главоболие почти всеки ден от 2 до 4 месец. Побърках се. Не пиех нищо.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 397
Взимай парацетамол.
Аз също страдах от главоболие по време на бременността.

# 5
  • Мнения: 3 360
Парацетамол може.Оправяй се бързо  bouquet

# 6
  • Мнения: 724
Аз също имах главоболие и мойта доки ми каза че мога да пия 1/2 аналгин даже че може и цял.Така че според мен няма проблем дано ти мине по бързо.Леко раждане  bouquet

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
През бремеността главоболието не съм го лекувала с нищо,но може да се пие парацетамол

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Спомням си че и аз доста страдах от главоболие с дни през бременноста.Пиех Парацетамол когато вече не можех да издържам или се изнервях от болката.

# 9
  • Мнения: 2 005
Незнам,защо не ти препоръчват да пиеш аналгин!?През цялата бременност имах главоболие и други сериозни проблеми.Престоя ми беше 9 м. в патологична и там не сприраха да ми слагат аналгин и др.Така,че спокойно можеш да пиеш .Не се притеснявай!Моето бебе,ако знае колко лекарства съм пила...?Сега имам страхотен син на 1г. и 6 м.Пий си аналгинче и дано ти мине главоболието  bouquet

# 10
  • Мнения: 6 461
По принцип по време на бременносттите ми съм нямала главоболие,но знам ,че може да се пие парацетамол.
Аналгит ..не Naughty

# 11
  • Мнения: 146
Пробвай с 1/2 парацетамол, ще помогне, ако не изпиваш още една половинка. Успех и леко раждане Simple Smile

# 12
  • Мнения: 601
И мен ме цепеше ужасно главата! Парацетамол е спасението. Някои са против, но да носиш този корем, да те болят краката, киселините да не ти дават мира и на всичкото от горе да ме боли главата... #Cussing out не се издържа!

Общи условия

Активация на акаунт