Проследяване на бременност в София - въпроси

  • 714
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 468
Здравейте, мили мами!
Много ви моля да помогнете на много скъпа за мен приятелка с мнения и впечатления в избора на наблюдаващ бременноста гинеколог. Освен това ви моля да споделите какви изследвания задължително трябва да се правят, кои са препоръчителни, добър 3D ехограф, цени на услугите?
Както писах в заглавието става дума за София, семейството е живяло в чужбина до сега, но от няколко месеца са в София и ще живеят там.
Много благодаря на всички, които ще отделят време и ще споделят мнение!
П.П. И май "бебето" е "бебета" Hug.

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 12:43 от aneta lolova

# 1
  • Мнения: 468
Никой ли не иска да сподели?
Поне кажете за триизмерен ехограф - къде и колко?

# 2
  • Мнения: 7 110
http://www.bg-mamma.com/site/content/category/4/24/68/
Погледни тези изследвания.
"Фемина" разполага с 3Д.

# 3
  • Мнения: 209
Здравей,мен също ме караха да ходя на 3Д в педиатрията...мисля,че ставаше дума за сума от рода на 30 лв.Също в кардиологията искаха да мина на ултразвук за сърцето на бебето цената там е 50 лв,но се ходи до 22-рата седмица. Peace

# 4
  • Мнения: 468
Благодаря рони и  edna jena!

# 5
  • Мнения: 83

  Когато бях бременна, ходих на 3D във "Фемина" - мисля че струваше 40лв., иначе бременността ми я следеше д-р Т.Димитров в Шейново, много добър професионалист и човек.Съответно след това родих при него много съм доволна!   newsm10  newsm32

 Успех в избора!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 676
    За 3D ходих при Томова. Много добър специалист. Ако имаш интерес за тел. ми пиши на лични. Цената беше 50лв, но края на 2004г.

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може да отиде на ЖК във всяко ДКЦ или при гинеколог ако е здравно осигурена с непрекъснато здравно осигурителни права - безплатно и да си прави одпълнителните прегледи платено.
Платените ЖК които аз знам са в
Шейново - 280 лв., но не съм сигурна, че ще е доволна от това което ще получи за тези пари
Вита - 350 лв.

Общи условия

Активация на акаунт