Стоматолог в Пловдив

  • 1 098
  • 5
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 500
Момичета, пуснах тема в Здравния справочник, но там никой не ми отговори, затова реших да се допитам до вас.

Бихте ли ми препоръчали зъболекар, от който сте доволни (или пък клиника на високо ниво), в Пловдив. Досега не съм попаднала на свестен тукашен зъболекар (Англия), а имам проблематични зъби и понеже ще си ходя за 2 седмици до България, реших да потърся лечение там. Ще съм благодарна на препоръки, защото няма да имам много време и бих искала да мога да си запазя час от тук за да знам каква ще ми е 'програмата'. Хич не ми се занимава със зъболекари, защото знаете как е - времето с близките е много ценно и бързо отлита, но направо съм отчаяна от тукашното положение, а и с 2 малки деца, които няма на кой да оставя ми е много трудно да ходя по зъболекари. А и след преживяното при последното ми посещение при 'моя' зъболекар, направо не ми се стъпва пак в кабинета му.)

Благодаря ви предварително !   bouquet
 

# 1
  • Мнения: 76
Sdravei,

sajaliavam sa latinizata.

Prepora4vam ti s dve raze   Dr.Deianov tel.Nr.  032  628434
kabineta mu e do ponedelnik pasara.Doktora e mnogo dobar,profesionalist i raboti super.

Ako re6i6i da hodi6 pri nego,vsemi si ot po rano termin.

# 2
  • UK
  • Мнения: 500
schneider, много ти благодаря за бързия отговор и за координатите.  Hug

# 3
  • Мнения: 3 098
Здравей Милада!
Ето тук Ще ти пусна един линк,надявам се да ти е от полза. Hug
http://stomatolog.start.bg/

# 4
  • UK
  • Мнения: 500
Много благодаря за сайта.   bouquet Започвам веднага търсенето! Но ми се искаше и някой да сподели собствен опит и да ме насочи към зъболекар, от който е останал доволен.

# 5
  • Мнения: 36
Здравей! Сега попадам на темата .Дано не ти е късно.Имам чудесен стоматолог в Пловдив.Казва се Валерия Костова .Признавам ,че съм проблемен пациент.Изпитвам ужас ,като ми се появи проблем.Изключително търпелива и невероятен професионалист.Препоръчала съм я на всичките си приятели и роднини и всички са изключително доволни.Грижи се за всички ни от години и сме изключително доволни.Кабинета и се намира на ул.Густав Вайганд /пресечка на бул.Руски.Телефона и е 032/63-16-16.
Ако искаш повече информация пиши на лични .Букет

Общи условия

Активация на акаунт