признаци преди раждане

  • 3 573
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте!
Остават три дена до термина ми и се интересувам да ли има някакви признаци, които показват ,4е раждането ще запо4ва. В4ера почувствах много силни болки -корема ми се втърди, но след половин 4ас минаха. Можи ли това да озна4ава ,4е дългоо4акваният момент скоро ще настъпи. О4аквам вашите отговори и предварително ви благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 392
Да, може да започне да ти се гади, или да повръщаш преди раждането, да ти се вие свят, болки ниско в корема, за води, контракции и т.н. е ясно. леко раждане   bouquet

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз лично нямах никакви симптоми. В 3 ч. сутринта станах до тоалетната и ми падна тапата. А в 6 ч. същата сутрин ми изтекоха водите. Леко раждане ти желая. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 888
Да, може да започне да ти се гади, или да повръщаш преди раждането, да ти се вие свят, болки ниско в корема, за води, контракции и т.н. е ясно. леко раждане   bouquet
Еййй,това за мен важи с пълна сила от вчера. CrazyУж съм готова за раждане, но все пак си е стрес голям да чакаш всеки момент някакъв признак Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 360
Ей,за трети път пиша и ми се изтрива Close
petia_gb -така или иначе си на финала и скоро ще се случи.....А може и това да са подготвителни контракции???Желая ти леко раждане и скоро да се похвалиш с едно здраво и хубаво бебе!Успех!  bouquet

/при мен нямаше характерни симптоми преди раждането/

# 5
  • София
  • Мнения: 978
На мен ми падна тапата на части, вечерта ми започнаха контракциите, но аз не им обърнах особено внимание защото все ми се струваше, че са нерегулярни и на другия в ранния следобед родих. Иначе преди това нямах никакви признаци.
Леко и безпроблемно раждане.   bouquetОчакваме скоро да се похвалиш Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
На мен нито ми паднаха тапи, нито води ми изтекоха, всичко почна с едно зверско ... р***тройство  Sick, мислех си, че съм прекалила със зелената салата, но не бях...  Mr. Green

Леко и безпроблемно раждане и от мен!

# 7
  • Мнения: 2 891
Една от приятелките ми, вечерите преди двете си раждания чистеше къщата като луда Wink Животински му работи

# 8
  • Мнения: 689
petia_gb -така или иначе си на финала и скоро ще се случи.....А може и това да са подготвителни контракции???Желая ти леко раждане и скоро да се похвалиш с едно здраво и хубаво бебе!Успех!  bouquet
Peace
Аз не мога да кажа общо взето нищо за симптоми. На мен тапата ми пада в продължение на седмица. Когато отидох на поредния преглед (на термина), имах 3см разкритие и докторът каза, че ме взима в болницата. Там ми пукнаха водите, започнаха контаркциите, сложиха ми система и т.н. и т.н.

Леко и безпроблемно раждане и скоро да гушкаш здраво и хубаво бебче.

# 9
  • София
  • Мнения: 607
На мен и при двете  раждания ми изтекоха водите . Вече си на финала такаче спокойно и не се шашкай. Леко раждане и да се похвалиш с едно хубаво и здраво бебче  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
Първият път цяла нощ кръстосвах стаите,защото като легнех ме болеше кръста ,а като се разхождах ми нямаше нищо и въпреки че ми оставаха 4 дена ,аз си казвах че е рано така до сутринта и отидох до болницата просто да попитам то пък зех че родих
 Втория хът ми изтекоха водите без да имам болки
Така че спокойно и леко раждане Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 247
И при двете ми раждания получих леко розово(кърваво) течение.

# 12
  • Мнения: 5 362
Падна ми тапата и на следващия ден родих.
Нямах други признаци.
В деня,в който родих получих силни контракции,през 5 мин. и отидох в болницата да раждам.Е,това стана чак след 6 часа,но все пак.. Wink
Успех Peace

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
През ноща получих леки менструални болки на около 7 минути,отидох до тоалетна и ми падна тапата и това вече беше сигурен знак че скоро ще си видя бебчето!!! HugТи си на финала Peace,желая ти леко раждане и сладко бебче!!!  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 478
Нито тапа нито вода имаше при мен. В деня на раждането имах контракции ама не си мислех че това ще да е денят. Все пак никакви други признаци, пък и преди термин, ама друго се оказа посред нощ  Mr. Green

На теб леко раждане. По всичко личи, че ще е скоро Peace

Общи условия

Активация на акаунт