Ползвате ли продукти на "Forever Living Products"?

  • 23 984
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Мили мами,

предлагат ми продукти с алое вера на тази американска компания. Цените не са ниски, но ако качеството си струва............ newsm78
Интересувам се от витамините за деца, билката ехинацея и от протеиновия шейк ? Някой ползвал ли ги е ?

# 1
  • Мнения: 35 962
само кремът със СПФ 30 - голям боклук за много пари

# 2
  • Мнения: 9 095
аз съм чувала че са им хубави нещата, предлагаха ми им ставам дистрибутор, ма за тези цени не ми се опитва Thinking

# 3
  • Мнения: 3 456
Полавала съм хранителните им добавки, купувала съм и детските витамини- нищо особено, а са много скъпи !!!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 060
Взимала съм от хранителните им добавки и съм ползвала някои от козметичните им продукти. Мнението ми е следното:
- геловете за пиене - специално Алое Бери и този с кайсията са много добри. Бери-то съдържа доста пектин и действа много добре. Чистият гел бил най-добър, но ми е гаден на вкус;
- спрея Aloe First е чудесен, има многостранно приложение - по специално при наранявания, изгаряния /дори слънчеви/ помага много, а също и за успокояване на кожата след епилация и за дезинфекция на рани и пъпки;
- загряващия крем Aloe Heat Lotion - действа много добре при главоболие;
- Aloe Gelly- особено ефикасен при изгаряния, при  обриви и пр.Става и за хидратиране на кожата - нанася се като маска;
- мъжът ми редовно взима прополис на тази фирма и му действа много добре. Той има язва и откакто взима прополиса вече не му се налага да взема антибиотици при кризи, а също и самите кризи май не се проявяват вече /Да не дава Господ да ги има пак!/;
- ползвала съм и R3 Factor - крем, който много не ми хареса, но може би на някой друг му е подействал по-добре, отколкото на мен;
- имат и много други хранителни добавки, някои от тях съм ползвала, други не. Ефектът от тях не може да се почувства толкова силно. Все пак това са хранителни добавки, а не лекарства или източници на чудеса. Продуктите на Форевър Ливинг Продъктс /имам предвид най-вече добавките и някои от продуктите на основата на гел от алое/ са с доста по-високо качество от тези, които се разпространяват в магазините, съответно и цените са доста по-високи.

Моят извод е, че си заслужават! Peace

# 5
  • Мнения: 151
Благодаря много за мненията Ви !  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 914
Пила съм чистия гел. Доволна съм. Все пак това е натурално алое. Ясно защо е толкова скъпо.
(Преди беше 40 лв 1 туба, сега колко ли е?)

Гаден е на вкус, ама се трае- няколко секунди са все пак  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт