Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте мами  bouquet
Искам да ви попитам дали има опция за болница Шейново, при която татковците могат да присъстват на раждането. Решила съм там да раждам , а нашия татко е много въудошевен от идеята да присъства.
Предварително ви благодаря Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 1 817
Хубаво си помислете за плюсовете и минусите от това, преди да вземете решение!!

Иначе да, позволяват. Заплаща се някаква такса за което. Около сто и няколко лева.

# 2
  • Мнения: 22
НЕ ВИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ  ЧУВАЛА СЪМ ЗА ТАТКОВЦИ , КОИТО СЛЕД ТОВА ИЗЖИВЯВАНЕ ОСТАВАЛИ ИМПОТЕНТНИ ,А И СИ Е ГРОЗНА КАРТИНА АЗ ГО ВИДЯХ

# 3
  • Мнения: 1 807
Може да присъства срещу заплащане. Преди година и половина беше 100лв.

# 4
  • Мнения: 167
На входа имаше съобщение, че татковците могат да присъстват срещу 150 лв., но аз също смятам, че те не могат да издържат на подобни неща, все пак приподата е създала жената за раждане, а не мъжа  newsm78. Но пък твоят мъж може да е изключение.
Може би има информация и в сайта на Шейново

Желая ти леко и безпроблемно раждане. Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 2 768
На входа имаше съобщение, че татковците могат да присъстват срещу 150 лв., но аз също смятам, че те не могат да издържат на подобни неща, все пак приподата е създала жената за раждане, а не мъжа  newsm78. Но пък твоят мъж може да е изключение.
Може би има информация и в сайта на Шейново

Желая ти леко и безпроблемно раждане. Hug
а кой е сайта на шейново?

# 6
150лв за лукса да "присъствам" на раждането - що за безобразие???!!! Разбира се, че ще присъствам (ако искаме това и всичко е ОК), и разбира се ще е безплатно. За какво ги вземат тези 150, за "шоуто" ли??? Аз не само присъствах, но и буквално помагах (не, не му прерязах аз вравта - за да кажа че съм "участвал"), и всички ме насърчаваха да го правя. Това определно беше най-прекрасня момент в живота ми.

Вярно че отдавна не живея в БГ, но се учудвам как може да се приема подобно нещо в страна която претендира да е европейска, и то в Шейново дето уж е върха...

 #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт