Диетата на д-р Ори Хофмеклер-4

  • 17 996
  • 287
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Записвам се.
Днес съм на 3-4 моркова, една ябълка, един грейпфрут и една мандарина. За вечеря - картофи на фурна. За десерт смятам да си намажа една филийка с мед. До утре.

# 2
  • Мнения: 346
Хайде и аз да се разпиша.
Water Lily  smile3525браво за новата темичка ,пожелавам на всички в нея да пишат за повече свалени килца.
Успех на всички!

# 3
  • Мнения: 12 299
Бързам и аз да се разпиша в новата темичка  Simple Smile Да ни е честита   bouquet
Аз все пак изкарах деня без да изям и третата ябълка, която си носех... но това ми изигра лоша шега - преди малко половинката ми като си купуваше пшенични пръчици, си взех и аз и в стомахчето ми вече лежи цял пакет от тях  Blush
Мнооооооооого бяха вкусни гадините, от години не бях яла "Слънчо"
Иначе равносметката от днес е: сутринта - кафе с лъжица мед, чаша минерална вода; през деня - две ябълки и следобеда чаша чай от ройбос; Пакета "Слънчо" от преди малко и 2 чаши вода; За вечеря след малко ще нападна пилето с ориз на фурна на свеки, може и някаква салата да си спретна, ако не ме домързи. Естествено, ще понаваксам с водата, че съм прежадняла и се удържам насила да не глътна цял литър наведнъж Rolling Eyes
Някой ще ми каже ли как си смятате калориите? Нямам никаква идея колко калории поемам при сегашното ми хранене и се опасявам да не взема от инат да залитна пък към много малко калорийки, че и това май не е много добре  newsm78  Все пак, целта ми изобщо не е ударно сваляне и после да задържа килцата с триста зора... предпочитам да я карам по-полекичка

# 4
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Water Lily , мерси за темичката. Аз прегледах и старите отгоре, отгоре. Май не трябва да минаваме над 800 кал, но на ден ли беше или на вечер, не разбрах.

Аз съм на една ябълка и едно кафе до сега. За вечеря може би салатка с малко сьомга, много я обичам тази риба.

# 5
  • Мнения: 305
Здравейте прекрасни момичета   smile3525, радвам се, че сме на линия. Water Lily благодаря и аз за темата и за тази вдъхновяваща и прекрасна снимка. На мен лично ми действа супер мотивиращо. То е ясно, че няма как да имам като нейните крака  - поне не на дължина, но определено ще се пробвам на ширина  smile3532 Скромна цел съм си поставила, няма що  Crazy

Аз днес си хапнах китайското зеле с пържолка, след два часа един картоф печен с малко зехтин и чубричка и за десерт една малка шоколадова бисквитка. С водата съм днес 3.5 литра, две чаши чай -- на Биоселект - ябълка с канела и сок от грейфрут, портокал и лимон - приятен беше и освежаваш. Не знам за вас, но според мен 800 кал. са си малко ...какво правим когато организма свикне на толкова малко храна и просто спрем да сваляме? Аз имам 5 кг. и знам, че с толкова на брой калорий мога да ги сваля - все пак два пъти в годината правя за месец - плод и чай със захранване и определено се свалят, но после проблема е в задържането. Ако някой цели бързо и драстично сваляне за известно време ще сработи, но след това има голяма вероятност да се постигне йо-йо ефекта и не само да качи килограмите, но и да добави нови. Аз съм за постепенното сваляне.   bouquet

Усмивки и сладки сънища - да спите в кош и да сънувате грош  Party

# 6
  • Мнения: X
Записвам се  Party Днес имах напргнат ден и бях само на кафета. Вечерях с бъркани яйца със сиренце и малко черен хляб и 2 чашки вино . Видимо съм позаслабнала но ще се кача на кантара в петък  Praynig Момичета, приятна вечер и да се събудите свежи и готови за подвизи утре   Hug

# 7
  • Мнения: 1 424
Здравейте,момичета  Grinning
От много време чета темата ви, много е интересна  и диетата ми се вижда лесна за изпълнение  Peace Като цяло съм наясно с режима,но ме интересуват резултати, колко кг свалихте и за колко време? Предварително се извинявам,сигурна съм,че назад в темите има цифри,но моля ви припомнете  Blush
Иначе сериозно мисля дали да я почна  newsm78

# 8
  • Мнения: X
Исках да ви питам, мой приятел започна да спазва диетата. Мисля че е подходяща за мъж, но според вас има ли нещо по - различно за мъжете ? Аз си мислех че едва ли може да я кара само на ябълка или морокови през деня за това му препоръчах да хапва млечни продукти, салати и супи без хляб. Правилно ли е според вас ?

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 22:54 от Анонимен

# 9
  • Мнения: X
Здравейте,момичета  Grinning
От много време чета темата ви, много е интересна  и диетата ми се вижда лесна за изпълнение  Peace Като цяло съм наясно с режима,но ме интересуват резултати, колко кг свалихте и за колко време? Предварително се извинявам,сигурна съм,че назад в темите има цифри,но моля ви припомнете  Blush
Иначе сериозно мисля дали да я почна  newsm78

Здравей ! Аз я спазвам почти 4 седмици, резултат до миналия петък когато последно се теглих - 4 кг. Като имаш предвид че имах застой около седмица, който според мен се дължеше на малкото количество вода.  Свалям бавно но сигурно и  имам повече енергия . Успех ти желая която и диета да избереш , но според мен тази е най - лесно изпълнима   bouquet

# 10
  • Мнения: 305
Здравейте момичетаsmile3525

Скарабей, съжалявам, че днес си имала напрегнат ден, но хубавата новина е, че този ден е зад гърба ти и утре искрено ти пожелавам деня да е изпълнен с хубави емоции и по-малко напрежение, повече усмивки дори и докато решаваш и отхвърляш успешно предизвикателствата.  newsm10
Не знам какво да те посъветвам за приятеля ти, но си мисля, че си май на прав път поне по-общите възприятия като цяло за мъжете и жените. (мъжете уж имат нужда от повече кал. защото изразходват повече енергия и май като цяло по-бързо от нас отслабват) Но, мисля, че според д-р Ори въпросния режим се спазва по същия начин и от мъжете. Според доктора това е начин на живот и организма фукнционира по този начин -- денем не се изтощава от храните и изразходва енергията си за други занимания, а вечер се "наслаждава" на подадената от нас храна. Нали е диетата на "бойците". Според мен е хубаво приятеля ти сам да прецени - тествайки - нали знаеш проба / грешка  Party

vodka_s_led, аз може да се каже, че грубо я спазвам малко повече от седмица и без да съм много стриктна съм свалила 1 килограм и 100, а вече сигурно и повече. Ще споделя в неделя - тогава реших, че ще е за мен момента на истината  smile3508

Усмивки

# 11
  • Мнения: 1 254
Оххо!  Grinning Записвам се, естествено!  Mr. Green  Hug
Ха да ни е честита!

Аз да взема да се изтегля днес дали не съм напълняла покрай грипа и да се подхвашам пак...
Браво на вас! Железни сте - обичам ви!  Hug


Хубав ден   bouquet

# 12
  • Мнения: 305
Добро утро момичета прекрасни   smile3525, бързам да споделя моята усмивка с вас.

Веси, радвам се, че си добре - здравичка и усмихната. Пожелавам ти да запазиш доброто си настроение и след консултацията си с кантара. С него не може да се преговаря, но поне ни дава насока за къде сме се запътили и бегла представа ако продължим така за колко време ще стигнем  smile3508 Иначе има опасност да си правим сметки без кръчмаря.

Аз днес си нося зеле и за първата ми вечеря в 17:30 ще си купя от китайския ориз със зеленчуци. За 19:30 ще мисля по-късно. Днес съм на вълна билкови чайове и съм се заредила с чай от: бъз, мащерка и лайка.  Crazy

Момичета, желая ви един страхотен ден изпълнен с много хубави емоции.

# 13
  • Мнения: 1 424
Мерси за споделените резултати,момичета   bouquet
Мисля да я разуча тази диета из основи и да я пробвам поне за една седмица,ако не друго е лесна   Peace

# 14
  • Мнения: 1 254
А, супер, не съм качвала след АБТ  Mr. Green  Party
Ей това и обичам на тази диета - като се случи да се мръдне от нея не стават рецидиви Wink

След като съм се наляла с какво ли не днес се изтеглих преди 5 мин. - на последното тегло съм си, супер значи  Flutter

Хайде, от утре съм в клуба на 100%!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт