Хайде да се самооценим в какво сме по-добри от мъжете

  • 542
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
1.ами умеем да раждаме по-добре от тях Mr. Green
2.по-красиви сме Laughing
3. имаме по-гъвкаво мислене Rolling Eyes
4.приемаме тяхните недостатъци търпеливо fight
5.работим,гмедаме деца,чистим и готвим...и пам имаме време за форуми  newsm64 newsm28 1ironing hang
6.имаме по-богата фантазия,по-колоритни сме и по-духовно извисени newsm78
7.абе по-добрата половина от човечеството сме си Mr. Green
   ХАИДЕ ДОПЪЛВАЙТЕ МАЛКО ДА СЕ ПОчЕТКАМЕ САМИ....ТО КАТО УМРЯ ЦИГАНКАТА ..Joy

# 1
  • Мнения: 3 715
А мъжете как точно раждат, та реши, че ние го правим по-добре?

# 2
  • Мнения: 1 670
А мъжете как точно раждат, та реши, че ние го правим по-добре?



 Joy newsm78 и аз това се замислих

# 3
  • Мнения: 2 197
Искам и аз да добавя малко:
- Можем да правим няколко неща едновременно, без да забравим някое от тях.
- Можем да съчетаваме наличните си дрехи и обувки успешно, докато мислим какви нови ни трябват.
- Помним цялата програма на децата си, даже кога точно се хранят (и с какво).
- Ако не се сетим за решение на даден проблем знаем кого да попитаме.
- Можем да водим разговори по абсолютно всички теми, без да се разбере, че от някои си нямаме и понятие.
- Винаги можем да дадем съвет, дори и да не ни го искат.
- Ако направим гаф със сигурност ще ни се размине.

# 4
  • Мнения: 2 386
Понасяме повече напрежение и се справяме успешно с няколко задачи едновременно (в краткосрочен и дългосрочен план).Мъжете изгърмяват в такива условия за отрицателно време.Факт.

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 17:56 от evanescent

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Аз имам по-различно мнение - с риск да ме оплюете Wink
Жените не са амбициозни по природа, колкото и да ми е неприятно да го кажа - колкото и познати да имам виждам все една и съща картинка - в момента, в който може жената се отказва от кариера и се кефи как се е уредила да не работи.
Да ама след време като съпругът и започне да се държи все едно и е в кърпа вързана се стига до точка
 5.работим,гмедаме деца,чистим и готвим...и пам имаме време за форуми     

сега кой е по-глупавия Confused Thinking
не ме разбирайте погрешно ама напоследък се нагледах на жени, които раждат само за да имат оправдание да не работят.
Има изключения разбира се  bouquet

# 6
  • Мнения: 125
Да много си права но идеята беше да си се почеткаме в кръга на шегата да е по-весело без много много насериозно да го приемаме.....6. И сме по-красиви и сме по-добри....... Mr. Green

# 7
  • Мнения: X
 В много неща сме много по-добри, както и те от нас в някои неща. Това, че можем да раждаме не е нещо което се сравнява, защото те изобщо не го могат. Смятам, че сме най-добри в това да бъдем търпеливи и всеотдайни. Както и да :" лъжем и да мажем" ама това е друго:))) Joy Joy Joy

# 8
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Да много си права но идеята беше да си се почеткаме в кръга на шегата да е по-весело без много много насериозно да го приемаме.....6. И сме по-красиви и сме по-добри....... Mr. Green
знам знам   bouquet  bouquet  bouquet днес нещо съм сърдитко  Mr. Green

мога да добавя нещо много важно за мен - интересуваме се от много неща едновременно и не ни е страх да се развиваме през целия си живот , а мъжете зациклят на една фаза и това е Wink

# 9
  • Burgas
  • Мнения: 92
Ние жените сме добри във всичко с което се захванем, та дори и в уж мъжките работи! По-умни, по-интелигентни,по-досетливи (от намеци разбираме), повече говорим и споделяме, повече се отдаваме на семейството, абе въобще сме от по-по-най на този свят. Единственото нещо което се сещам,че ни превъзхождат е , че се ориентират по-добре(то това е научно доказано). newsm78

# 10
  • Мнения: 4 555
Ние сме по-издържливи и можем да понесем повече.
Мъжете като се разболеят и само да кихнат, вече са пред умиране. То не е самосъжаление, не е глезотии.

Навремето съм виждала баба ми с болно сърце, главоболие и счупена ръка да върши толкова много работа, че се изумявах.
Един мъж ако е в това положение, ще се тръшне и ще чака да му слугуват.

Общи условия

Активация на акаунт