Микробиологични изследвания?

  • 11 094
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Здравейте момичета Hug
Както преди писах се лекувам от бяло течение и док.ми каза, мъжа ми да си направи микробиологични изследвания.Днес отиде за получаването на резултатите и са му казали,че има стрепсилококи или нещо подобно не се сеща за точното име,а в амбулаторният лист пише само съкратено СП newsm78Чували ли сте за нещо подобно и ако имате инфо ще съм ви благодарна.
А и трябва и аз да си правя микробиологични изследвания,а това има ли нещо общо с цитонамазката и как се правят тези изследвания Embarassed newsm78
Благодаря

# 1
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Къде си ги правихте, защото и моят трябва да прави. Като чух цената и ме заболя глава - 68лв.Ама няма начин Wink.

# 2
  • Мнения: 3 154
А и трябва и аз да си правя микробиологични изследвания,а това има ли нещо общо с цитонамазката и как се правят тези изследвания Embarassed newsm78

Ще ти вземат проба от влагалището. Различно е от цитонамазката.

Ирамира, много бе! 68 лв. #Crazy

# 3
  • Мнения: 674
Ами нас и двамата ни осигуряват в Закрила така,че незнам колко пари взимат ама не е никък ефтино,защото като си правих изследвания за хормоните и док.ми каза че по принцип са около 150лв. #Crazy
Сънчи - Пънчи а това нищо ли не ти говори стрептококи newsm78

# 4
  • Мнения: 3 154
Стрептококите са бактерии. Лекуват се с антибиотик. Спокойно Peace Преди две години и аз лекувах такива Wink Саааамо, спокойствие! Hug

# 5
при проблем наистина трябва да се лекуват и двамата партньори, поради факта, че при мъжете не винаги има изразителни симптоми, а за цената мисля, че по пътя по които вървите и искате бебе, не мисля, че е редно да коментирате. има двойки, които харчат, хиляди левове само за изследвания за да достигнат до заветната цел, така, че решавайте проблема. успех.

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
А ти нали се лекуваш вече от бяло течение, не са ли ти правили микробиология на влагалищен секрет за да ти назначат лечението  newsm78 Иначе микробиологията е различно нещо от цитонамазката... Отиваш на гинеколог, той ти взима секрет и се носи в лаборатория. Няма нищо страшно Wink

Ирамира какви са тези цени  Shocked Мъжът ми си прави преди седмица микробиология на еякулат и беше около 19-20 лв.

# 7
  • Мнения: 674
Ами тя ме прегледа,но ми каза че само цитонамазка ще ми пусне,но за микробиология на влагалищен секрет не  Embarassed
Сега като ходя на контролен преглед ще и кажа да ми пусне и микробиологични изследвания.

# 8
  • Мнения: 270
Здравейте,
реших  и аз да споделя малко опит. Ние също имахме малък проблем с бактерии.  за жената се взема влагалищен секрет, а за мъжлето се дава еякулат и се пращат за "антибиограма" (някои й казват "посявка" но по правилно е първото), която показва каква е бактерията и към какъв антибиотик в чувствителна.
В Варна специално общо за изолирането на бактерията и антибиограмата цената е към 15-16 лева.
После се изписва антибиотик от докито и т.н.
Аз пък се притеснявах дали антибиотика няма да пречи на бебеправенето  newsm78 Някой ако е чувал нещо please да каже
Докито каза че няма проблем ама ... де да знам newsm78

# 9
  • Мнения: 674
Много ясно че пречи по време на лечението само с презервативи много  е гадно ама... EmbarassedИ ние изтървахме два месеца поради тази причина.Иска си и жертви Hug

Общи условия

Активация на акаунт