кухненска мивка

  • 17 364
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте
може ли някой да ми даде съвет каква  мивка да си взема за кухнята ? Имате ли някакви наблюдения върху мивките на ЕВРОЛУКС?
Благодаря ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм си харесала на Юролукс. Да ме прощават Бланко, ама за една и съща мивка, гранитна, цената им е двойна. Айде, нема нужда Naughty

# 2
  • Мнения: 53
Моята е на ТЕКА както и всички механизми не знам дали съм доволна защото ги ползвам от скоро

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Моята е на Бланко/алпака матова/-нищо особено-цялата се надраска за кратко време,не си струва парите-да си бях взела българска!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 338
за марка незнам,но гледай да е по-дълбока ние сожихме от плитките без да се замисля. Ако знаеш какво наводнение става

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
за марка незнам,но гледай да е по-дълбока ние сожихме от плитките без да се замисля. Ако знаеш какво наводнение става
Много добър съвет! newsm10И при мен е потоп!

# 6
  • Мнения: 9
Благодаря ви за съветите. Със сигурност няма да си взема Бланко.Ще си избера между FRANKE и EUROLUX от най-дълбоките им модели.
Отново ви благодаря

# 7
  • Мнения: 9
Здравейте отново
сега видях , че FRANKE са от стомана .Мислите ли , че е по-добрия избор пред алпаката (EUROLUX) ?

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Май стоманат ще е по-добре от алпаката-все пак е по-дебела мивката.

# 9
  • Мнения: 173
Нашата е FRANKE- newsm10-препоръчвам !
Имат страхотни модели и определено са качествени.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И нашата в апартамента в Бургас е "Франке" - не е мръднала от 4 години насам - изибщо не е надраскана.
Сега пак такава мислим да си вземем, освен ако не е гранитогресна.

# 11
  • Мнения: 1 893
И аз съм си харесала на Юролукс. Да ме прощават Бланко, ама за една и съща мивка, гранитна, цената им е двойна. Айде, нема нужда Naughty

Моля те, дай линк на Eurolux. Интересуват ме гранитните им мивки.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм си харесала на Юролукс. Да ме прощават Бланко, ама за една и съща мивка, гранитна, цената им е двойна. Айде, нема нужда Naughty

Моля те, дай линк на Eurolux. Интересуват ме гранитните им мивки.
Нямам линк. Но имат много голям каталог и шоу рум в Гео Милев. Ако се интересуваш да отидеш на място, ще се напъна да ти обясня къде се намира, макар че ориентациата хич не ми е силната страна hahaha Тъкмо ще си харесаш и абсорбатор Wink

# 13
  • Мнения: 1 893
belinda, не съм от София, но като идвам, ще питам. Знаеш ли дали имат гранитни мивки в кафяво.
А аспиратор имам, но благодаря   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 640
bacio, мивките, които се продават от дистрибуторите на Faber, Nardi, Eurolux всъщност са произведени от италианската фирма Elleci. Ето линк към официалния сайт, където можеш да разгледаш всичките им модели: http://www.elleci.it/eng/prodotti/prodotti.php
Има и подробна информация за размерите, цветовете, в които се изработват, допълнителните аксесоари към тях.

Общи условия

Активация на акаунт