Препоръчайте ми медицински продукт!

  • 2 725
  • 19
  •   1
Отговори
Става въпрос за това:
Искам да си купя медицинска козметика за тяло- лосион и душ гел!
Кожата ми  е много чувствителна, сърби ме , имам лишеи и продължавам да се лекувам от микоза ( нещо като гъбична инфекция), но усещам ,че кожата ми има нужда от хидратиране ! Няколо пъти пробвах с различни душ гелове и лосиони от козметичните магазини ......., но освен сърбежи и лющене нищо друго не си докарах:( Имаше изприщвания, зачервявания и т.н! Реших да направя тема с надеждата да ми дадете съвет, защото много от вас ползват медицинска козметика за тяло ....... та ще съм ви много благодарна ако ми помогнете !

# 1
  • Мнения: 2 673
Пробвай крем за атопична кожа на А-Дерма, или всякакъв подобен. Пробвай Ексципиал. Той също е страхотен крем с урея и разни съставки, дето ще ти подействат добре. Друг вариант е Балсам на Д-р Тайс - Нахткерцен. Всичко което си купила веротно е с парафин, с парфюми и разни безобразни дето все дразнят...Еми, това е според мен. Има ги в аптеките.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 736
И аз препоръчвам Ексципиал, на мен много ми помогна Peace

# 3
  • Мнения: 224
Можеш да пробваш медицинската козметика като Avene и La Roche Posay. Те специално са създадени за много чувствителна/атопична кожа. Имам опит с един душ-гел на Avene - много мек и дори може да се използва за лице. Доколкото знам, Bioderma същи имат продукти за проблемна кожа. Успех!  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 7 752
Аз също ти препоръчвам козметиката на Avene. Ползвам измиващ гел- Cold Cream за тяло и лице, предназначен за "всекидневна употреба за най- деликатния епидермис -бебета, деца и възрастни" .  Peace

# 5
  • Мнения: 1 959
Пробвай с Еусерин той е точно за суха  и сърбяща кожа.Защо не се посаветваш и с доктор дерматолог той може да ти препоръча най-добре.

# 6
Да, най-добре ще е да се посъветваш с дерматолог. Мъжа ми имаше проблеми с кожата и наред с мазилата за третиране на проблемите участъци дерматологът му написа какъв шампоан и лосион за тяло да ползва,определено имаше ефект.

# 7
  • Мнения: 5 362
Защо не се посаветваш и с доктор дерматолог той може да ти препоръча най-добре.
Peace

# 8
  • Мнения: 599
Аз също ти препоръчвам козметиката на Avene. Ползвам измиващ гел- Cold Cream за тяло и лице, предназначен за "всекидневна употреба за най- деликатния епидермис -бебета, деца и възрастни" .  Peace
А най-добре -
Защо не се посаветваш и с доктор дерматолог той може да ти препоръча най-добре.
Peace

# 9
  • Мнения: 1 254
Става въпрос за това:
Искам да си купя медицинска козметика за тяло- лосион и душ гел!
Кожата ми  е много чувствителна, сърби ме , имам лишеи и продължавам да се лекувам от микоза ( нещо като гъбична инфекция), но усещам ,че кожата ми има нужда от хидратиране ! Няколо пъти пробвах с различни душ гелове и лосиони от козметичните магазини ......., но освен сърбежи и лющене нищо друго не си докарах:( Имаше изприщвания, зачервявания и т.н! Реших да направя тема с надеждата да ми дадете съвет, защото много от вас ползват медицинска козметика за тяло ....... та ще съм ви много благодарна ако ми помогнете !

 Peace тъй като си ме питала за избелващите в моята тема ... там ще ти предложа нещо и за тялото. Виж си направо отговора Simple Smile


 Hug

# 10
  • Мнения: 1 065
Моля те Веси,напиши и тук за какъв продукт става въпрос,това много ме заинтересува.Моят мъж е със същата проблемна кожа ,не иска да ходи на доктор,но на моменти кожата му се люпи и чувства ужасен сърбеж.Не обича мазнеещи кремове,затова използува крема за крака на талодерма ,който го успокоява.В повечето случаи сърбежа му е само по краката до коленете.Сменили сме много душгелове и уж са за чувствителна кожа ,но не помагат особено

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

От опит разбрах, че вместо да даваш излишни пари за нещо, което на някой може да е подействало много добре, а на теб пагубно е по-добре да се посъветваш с добър дерматолог.
Всяка от нас има някакви наблюдения в/у себе си, но ти и твоята кожа сте така да се каже уникални сами по себе си, така че е излишно да експериментираш.

# 12
  • Мнения: 2 673
Момичета, понякога съвета с лекар НЕ помага. Някои от лекарите \дерматолози или алерголози\ изстрелват направо някакви драстично силни мазила....вместо да опитат с леки, лежерни кремчета или балсами ShockedМНОГО е важно на какъв "стрелец" ще попаднеш Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Да, аз за това казах добър дерматолог, някой за когото има добри отзиви и е наистина доказал се специалист. Аз също съм ползвала различни кремове по препоръка на приятелки, също и някои неща, за които съм прочела от форума и не са в никакъв случай посредствена козметика, но резултатът не беше добър  Naughty С една консултация с правилния човек /дерматолог/ всичко си дойде на мястото. Изхвърлих куп скъпи ненужни ми продукти от предните ми експерименти. Просто човек трябва да се поинтересува кои са добрите специалисти в града ме и да ги посети. Peace

# 14
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз също бих ти препоръчала Талодерма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт