Въпрос за посещенията в Шейново

  • 2 042
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
Здравейте,
искам да ви питам тъй като доста е наближил момента,в Шейново след като жената е родила и в дните които седи в болницата дават ли да влизат в стаята външни хора/роднините...таткото/?Той може ли да види бебето или това става чак на изписването?
Става въпрос за ВИП стаите

# 1
  • Мнения: 5 228
Във ВИП стаите близките имат достъп по всяко време - дори цербера  Twisted Evil на входа ги пуска, като й се обясни, че отиват на свиждане във ВИП стая.

# 2
  • Мнения: 1 021
По принцип не дават да влизат външни хора. Но аз например, родих в петък през нощта и в Събота и Неделя контрола е по-слаб. Успях да вкарам таткото в коридора и изнесох малкия Мишок пред стаята. Евентуално може да се влезе от десния вход на Шейново, защото от другия стои една многа строга госпожа и се кара с всички. При мен поне беше така - лятото.

# 3
  • Мнения: 1 878
Цитат на: slan4ogled
Здравейте,
искам да ви питам тъй като доста е наближил момента,в Шейново след като жената е родила и в дните които седи в болницата дават ли да влизат в стаята външни хора/роднините...таткото/?Той може ли да види бебето или това става чак на изписването?
Става въпрос за ВИП стаите


Таткото ОК обаче чак до роднините не стигай - все пак бебо ще е толкова малък и беззащитен - то и затова са предпазните мерки. Айде леко и безпроблемно раждане и да разкажеш после ка е бил достъпа

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 694
Във ВИП стаите наистина по всяко време, а входа отстрани пак излиза при цербера и ги дебне като диверсанти. Само че тя е на работа до 16 или 17 часа. После се влиза въпроса в отделението как ще влезе. Най добре е според мен за да види бебока да дойде към 22 ч. когато ги носят за последно и преди да го нахраниш /или след това към 22.30-22.45/ да излезеш набързо да му го покажеш. Вечер и в отделенията е най-слаб контрола.

# 5
  • Мнения: 5 228
Късно вечер обаче мисля че входа на двора е заключен.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
леле както го описвате трябва таткото да измисля какви ли не трикове,за да се добере до горе....!

# 7
  • Мнения: 1 021
Цитат на: slan4ogled
леле както го описвате трябва таткото да измисля какви ли не трикове,за да се добере до горе....!

Така е, обаче каузата си заслужава. Момента е страхотен - когато показваш за първи път бебчето на татко му.

# 8
  • Мнения: 5 228
Е, нашият татко е от по-пробивните и беше видял и снимал бебка още преди да ми я донесат да я вида - беше изнудил лекаря, който ме оперира да му я покаже  Grinning

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: Sim
Късно вечер обаче мисля че входа на двора е заключен.


Входа поне до 22.30 мисля че е отворен защото слизах една вечер да търся нещо отворено за да ям. А ако не е точно зад приемния кабинет/където приемат за раждане/ има стълби надолу/още по-надолу отиват в деловодството/, но там има външна врата която вечер като измият я затварят, но никога не съм я виждала заключена/мисля че им е вратата за спешни случай защото там спират линейките нощно време/, така, че и през нея може да влезе. Като отидеш тези дни на консултация виж я къде е, че как ти обясних дано си ме разбрала. Ако не си питай пак ще обясня по друг начин.

# 10
  • Germany
  • Мнения: 7 882
Здравей,
Аз бях във ВИП и проблем с посещенията нямаше. Идваха постояно и таткото и майка ми и не са се крили просто казват на цербера че са за ВИПа и така...
Леко и безпроблемно раждане:)

# 11
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Sim
Е, нашият татко е от по-пробивните и беше видял и снимал бебка още преди да ми я донесат да я вида - беше изнудил лекаря, който ме оперира да му я покаже  Grinning


И при нас така  Laughing - мъжът ми първо беше ходил да види бебето, а след това дойде да види и мен в реанимацията. Аз още не бях излезнала от упойката даже. Разбира се, беше облечен с престилка, найлонови пантофи на краката, шапка...
Аз бях във ВИП и всеки, който беше идвал да ме види по което и да е време не е имал проблем Grinning

Леко раждане и здраво бебче! Sunglasses

# 12
  • София
  • Мнения: 771
Ако раждаш с уговорка може доктора да уреди влизане на таткото, при мен така беше, самият доктор ми предложи.

# 13
  • София
  • Мнения: 679
Ние ниямахме никакви проблеми с таткото, той даже прекара почти целия уикенд при мен. Щом каже, че отива до ВИП стая и това е достатъчно условие за да го пуснат. Нашия татко идваше към обяд и си тръгваше след последното хранене в 10 часа.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 694
Момичето мисля че не пита за ВИП, а там е така и сега се сещам, че нашия тати си тръгна едната вечер към 1ч. и долу не беше заключено.

Общи условия

Активация на акаунт