Фирма за цялостен ремонт, има ли такова животно?

  • 639
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Зная, че има  в Бургас, но ни е необходима такава в София -  да се заемат с къртенето,  измазването, поставяне на плочки, тръби и т.н., докато се постигне крайния желан резултат.
Също така да дават някаква гаранция за извършеното от тях.

Просто нямаме възможност да се занимаваме с  хамали, майстори и т.н... Tired  Confused

Може би някое архитектурно студио, което освен дизайн, може да предложи и останалото  newsm78


# 1
  • Мнения: 474
Да, има със сигурност- почти всички строителни фирми имат и такива бригади. Наши приятели се възползваха от такава фирма- направиха проект с дизайнерката на фирмата, получиха оферти за материалите - паркети, плочки, дограми и т.н., избраха си всичко и заминаха на море. Като се върнаха - ремонта беше почти завършен. Направо като в цивилизования свят! НО ремонтната фирма не дава гаранции, когато апартаментът е в блок над 10 години. Сега имат разни проблеми и се налага да си ги поправят сами, независимо че са в резултат на некадърна работа на майсторите.

# 2
  • Мнения: 5 539
Има много такива фирми, особено в София.  Нямат нищо общо с архитектурните студия.
Наш приятел има такава фирма в София, ако искаш, мога да ви свържа, да поговорите и евентуално да се разберете. Не знам дали в момента приемат поръчки, но мога да го питам, ако се интересуваш.

# 3
  • Мнения: 794
Лилита, ще ти бъда много благодарна за допълнително инфо !

# 4
  • Мнения: 1 547
Samantha Jones, има такива фирми, да.
Но много хубаво помислете дали искате такова нещо. Защото и ние нямахме време да висим над главите на майстори, и на нас не ни се занимаваше. В момента се чудя дали да си скубя космите. Имам да ремонтирам още 3 стаи и мисля да си намеря майстори.
Фирма - не.
А гаранция - това е абсурдно. Никой не дава гаранции за нищо.

# 5
  • Мнения: 5 539
Саманта, съжалявам, говорих с приятеля, който има такава фирма, но в момента са затрупани с работа и не могат да приемат нови поръчки.
Но както казах, такива фирми има много, дано да намерите някоя, която ще свърши работата съвестно Simple Smile

# 6
  • Мнения: 794
Лилита   bouquet,

ще търсим още... може би и майстори...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 178
На мен една такава фирма ми поиска отделно за -труд;-за материали;-за транспорт;-печалба за фирмата.Крайната сума беше впечатляваща.Като малък пример: за поставянето на батерия за мивка в банята се изискваха материали на стойност 16лв. Shocked Естествено,много привлекателно е това,което се офертира но пак си има риск-качество,коректност и т.н.Дано намериш това което търсиш Peace

# 8
  • Мнения: 10 513
Имам такъв познат - не е точно фирма с 200 човека, а просто страхотен майстор, който си има няколко помощника за черната работа, а той прави останалото. Страхотен е - той ни прави банята и спалнята. Идва, вижда апартамента, казваш му какво искаш и той ти изготвя оферта. Мисля, че взима скъпо, но си заслужава. Ние бяхме купили страхотно красиви испански плочки за банята, който се оказаха криви, но той толкова време си игра да ги реди, че сега въобще не си личи. Ако искаш пиши на лични за координати.

Общи условия

Активация на акаунт