може ли?

  • 606
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте, мами,
тия дни с ужас установих, че едни от любимите ми обувки са сдали багажа, кожата на фасадата се е напукала и е започнала да се лющи, та кажете може ли да се направи нещо по въпроса, знаете ли обущар в София, който може да ги оправи или  направо да ги пращам в кофата  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 424
Аз си ходя все при кварталния ми обущар в центъра  Mr. Green Но нищо не губиш отиди,питай един-двама дали могат да направят нещо за любимите ти обувки  Peace Ако не, не се ядосвай, купи си нови и по-хубави   bouquet

# 2
  • Мнения: 983
Няма нищо невъзможно Peace

# 3
  • Мнения: 65
Аз си ходя все при кварталния ми обущар в центъра  Mr. Green Но нищо не губиш отиди,питай един-двама дали могат да направят нещо за любимите ти обувки  Peace Ако не, не се ядосвай, купи си нови и по-хубави   bouquet

vodka_s_led, може ли да ми кажеш, къде точно  в центъра се намира този обущар?

# 4
  • Мнения: 4 451
Не мисля, че такъв проблем е поправим, но опитай! Не губиш нищо. Peace

# 5
  • Мнения: 2 229
Ами прецени какви са щетите - ако трябва цялостно "префасониране" по-добре го остави, но ако само на 1-2 места са се излющили мисля, че ще могат да ги оправят.  bouquet

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами и на тях им е дошло времето,нищо не е вечно,според мен ако са големи щетите,не си заслужават парите за обущар,по-добре си купи нови.

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ами и на тях им е дошло времето,нищо не е вечно,според мен ако са големи щетите,не си заслужават парите за обущар,по-добре си купи нови.

Знам колко е трудно да се разделиш с любими обувки, но съм напълно съгласна с горния пост.  Confused

# 8
  • Мнения: 5 362
Не мисля, че такъв проблем е поправим, но опитай! Не губиш нищо. Peace
Peace

# 9
  • Мнения: 794
Добър, наистина добър обущар  - на "Славянска" , до Blaze

Общи условия

Активация на акаунт