Ледена пързалка - Варна ?

  • 6 239
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Варненските мами да кажат вярно ли е че  в кв.Младост започва строеж на ледена пързалка и нещо като голям спортно развлекателен  център ?Доколкото ми е известно ще се намира между училище Гео Милев и едно друго на което не зная името ?Хайде мамите варненки занимаващи се с архитектура и строителство да кажат достоверна ли е тази информация или е блъф ?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 172
Аз не се занимавам с архитектура и строителство, но до колкото знам е вярно. Не знам къде се намира "Гое Милев", но това което чух, е че ще бъде до Пикадили Младост. Няколко човека около мен го споменаха. Ще бъде на последния етаж на МОЛ-а, който се строи.

# 2
  • Мнения: 5 462
Aаа моята информация е малко по различна , че ледената пързалка и  този спортно развлекателен център ще се намира на сега съществуващата огромна поляна между въпросните две училища .Та за това място конкретно питам ...там ще се строи ли такъв обект или не newsm78 ???Надявам се повече варненки да се включат с инфо по този въпрос ....

# 3
  • Мнения: 6 874
Аз не се занимавам с архитектура и строителство, но до колкото знам е вярно. Не знам къде се намира "Гое Милев", но това което чух, е че ще бъде до Пикадили Младост. Няколко човека около мен го споменаха. Ще бъде на последния етаж на МОЛ-а, който се строи.
И аз това знам.

# 4
  • Мнения: 5 462
Брехх няма ли и други бг мами от Варна дето да имат малко повече инфо от кухнята тъй да се каже.Хайде бе момичета къде сте че не пишете ??

# 5
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Ледената пързалка ще е в МОЛ-а който се строи над автогарата или до старите гробища. А за този район който говориш не ми се вярва да строят нещо там. Това е до новата поликлиника Младост,другото училище е Антон Страшимиров или гимназия Иван Богоров/те са в една и съща сграда/ Между двете има стадион и дере ,от там минава  и голям канал. Може нещо друго да строят но не и пързалка.

# 6
  • Мнения: 5 462
Неее не говоря за страната която е до стадиона , а говоря за голямата поляна която се намира между училище Гео Милев и другото училище на което всъщност  не се сещам името (което е между блоковете до Пикадили/Бриколаж в Младост .За този район говоря, а не за района клъдето е стадиона и у-ще Антон Страшимиров.

# 7
  • Мнения: 2 784
Аз чух, че щял да бъде някъде по Владислав. Все се чудиме с мъжа ми къде там има толкова голям парцел? newsm78 Това над Старите гробища не е ли много малко за МОЛ? Но с нетърпение чакаме да го открият. Sunglasses

# 8
  • Варна
  • Мнения: 917
мола вече се строи и ще отвори врати за коледните празници на 2007. там ще е ледената пързалка.

# 9
мола вече се строи и ще отвори врати за коледните празници на 2007. там ще е ледената пързалка.

Явно в София имат повече инфо за пързалката. Аз разбрах или не, на цирковата плащадка, но пък там все още нищо не строят.

# 10
  • Мнения: 5 462
Оххх толкова различни мнения ...направо съм в шах.Аз това което пиша всъщност не съм го чула , ами най точно казано съм го прочела във вестник 24 часа по точно варненската притурка на 24 часа.Мисля че октомври или ноември месец беше на 2006 год. Исках обаче да получа инфо и от други източници .. но уви неуспешно за съжаление.
Малена поне да се беше включила , че все пак е в тази сфера и може да знае туй онуй ... ама и тя мълчи и не казва нищо по въпроса ???

# 11
  • Варна
  • Мнения: 917
мола вече се строи и ще отвори врати за коледните празници на 2007. там ще е ледената пързалка.

Явно в София имат повече инфо за пързалката. Аз разбрах или не, на цирковата плащадка, но пък там все още нищо не строят.

Живея в София, но съм си варненче.

това е от сайта на Интерсервиз Узунови

"Строителство на МОЛ – Варна

“Интерсервиз Узунови” АД започва през м. май строителството на МОЛ – Варна /в съседство с “Кауфланд”/. В комплекса на площ от 50 000 кв.м ще бъдат представени 117 световноизвестни фирми. Той ще разполага с 860 паркоместа, 6 кинозали, ресторанти и зони за забавления. Строителството трябва да завърши през август 2007 г."


http://www.projectmanagement.bg/062006/index2.php

# 12
  • Мнения: 1 432

Не знам къде 6те е ледената пързалка ,но виждали ли сте как изринаха вси4ки погребални агенции от мястото им /сре6ту гроби6тата/. Там няма нито дупка ,нито такива ма6ини копае6ти . Мястото е на мноого голяма пло6т.....да не е там пък?!!  newsm78 

# 13
  • Мнения: 5 178
Айде гръмнахте ме.. МОЛ-а на Узунов няма ли да е на втория светофар на Владислав (това като влизаш в града)

# 14
  • Мнения: 1 866
Аз знам, че молът ще бъде точно до гробищата.

Общи условия

Активация на акаунт