Каква марка каишки за прохождане?

  • 823
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
Предстои ми да купя каишки за прохождане, каква марка да избера? Вие какви ползвате и доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 3 926
Ако може без тях - най-добре Grinning Лично аз не съм ползвала. Дъщеря ми проходи без това съоражение Wink Честно да ти кажа от майките, с които излизаме в квартала никоя не ползва, но на кухнята сме си говорили, че има деца, които изобщо не ги понасят. Така че най-добре ако си решила да купуваш иди с детето, сложи ги и виж дали изобщо ще се разберете с каишките Simple Smile

# 2
  • Мнения: 537
Ние бяхме с каишки chiccо. Дъщеря ми си ги понасяше, а и на мен ми беше удобво че не се навеждам. Незнам дали има значение марката, важно е детето да ги търпи.

# 3
  • Мнения: 374
Аз също незнам дали ще ни вършат добра работа, но смятам да пробвам все пак. Насочила съм се към "Бебе конфорт", но ми се струват много тънки, незнам дали няма да го убиват тези каишки...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Приятели ни дадоха техните на Чико. Не знам защо, но каишките все заставаха под мишниците на малкия. Освен това, Коси веднага увисваше като на люлка. По-лесно и бързо стана без тях.

# 5
  • София
  • Мнения: 529
Аз също ползвах тези на Chicco  и съм доволна. Освен това каишките са предназначени за вече проходили, но все още неукрепнали деца. Ако тепърва се учи да ходи, каквато и марка да избереш, все ще си виси на тях.

# 6
  • Мнения: 175
Чико..Мико,канпол,Бебе Конфорд...фирми колкото искате и всички вършат една и съща работа.Има и на Вис Виталис(бг),които даже са  по-дебели.Но детето ти ако още не ходи ще си виси на тях и ще му се впиват под мишниците докато се изправи и научи да ходи.Като проходи,аз съм ги ползвала за количката.Като пазарувам някъде,като е с каишката-премятах дръжката зад количката за по-сигурно.

# 7
  • София
  • Мнения: 615
Аз съм доволна от Baby Kingdom-български,евтини и хубави.Прекрасно съчетание м/у цена и качество. Laughing

# 8
  • Мнения: 2 936
и аз бях купила Чико,доволна съм  Peace болеше ме кръста и ми помогнаха доста при прохождането на Алекс!

но наистина ако все още не е проходило детето, ще виси на каквито и да било каишки...

# 9
  • Мнения: 3 457
Аз също ползвах тези на Chicco  и съм доволна. Освен това каишките са предназначени за вече проходили, но все още неукрепнали деца. Ако тепърва се учи да ходи, каквато и марка да избереш, все ще си виси на тях.
и аз това разбрах след като си ги купих-чико

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
чико.
Но съм ги ползвала предимно за мое успокоение, след като децата ми бяха вече проходили, да ги водя с тях, за да не паднат и се ударят лошо. Ми не съм най-голямата пъргавела и това беше варианта за мен Wink

# 11
  • Мнения: 242
Baby Kingdom-купих  си онзи ден от магазина на CHICCO на ПАТРИАРХА-10 ЛВ.-имаше и на CHICCO-16 лв. Joy, но тези ми харесаха повече на вид.

# 12
  • Мнения: 5 228
Аз също незнам дали ще ни вършат добра работа, но смятам да пробвам все пак. Насочила съм се към "Бебе конфорт", но ми се струват много тънки, незнам дали няма да го убиват тези каишки...

Изобщо не са удобни-  тънки са, оплитат се и имам чувството, че се впиват направо. Много гадно. Те са подходящи по-скоро за приспособяване към столче за хранене или количка без каишки, но за прохождане са много неудобни.
И аз съм доволна от Baby Kingdom.

Общи условия

Активация на акаунт