термина ми избързва с 3 седмици?!?!?

  • 1 903
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
здравейте,
Днес доктора ми каза , че термина ми се предвижда да бъде с 3 седмици по- рано от очакваното(според размерите на бебето).Доколко това е така, значи ли наистина това че  в първата седмица на 9я месец ще родя... при вас как беше?

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз още не съм родила, но е все известно, че ехографите дават малки отклонения. Ти се подготви психически и си нагласи нещата за болницата, но си чакай, то си е Божа работа.

# 2
  • Мнения: 132
Не не значи че ще родиш когато ти е казала лекарката бебчо определя кога да се появи Simple Smile. Аз родих в началото на 9м./бебо беше 3.450кг и 50см./ и всичко беше ок така че не се шашкай предварително. Леко раждане

# 3
  • Мнения: 689
Ехографите дават отклонения, така че не вярвай много. На мен също ми даваше, че съм с 2 седмици напред.
И понеже бях с контракции през цялата бременност, си мислех, че няма да дочакам термина и ще родя по-рано. Но ако не бяха ме взели в болницата на термина, сигурно щях даже да пренося. Така че не се шашкай излишно. Бебенцето ще се роди, когато му дойде времето.

Леко раждане!!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Ехографите дават отклонения, така че не вярвай много. На мен също ми даваше, че съм с 2 седмици напред.
..........color]

И при мен така, само че аз наистина родих по-рано. Марти го предвиждаха да се роди 3 400кг., а се роди 2 850 кг. Мисълта ми беше, че ехографите наистина дават отклонения.

# 5
  • Мнения: 48
терминът ми беше за юни,а аз родих на 14май.бебето беше 3,600.те ще те наблюдават и най-вече бебчо ще реши кога да излезе...

# 6
  • Мнения: 1 448
Нормално е да дава отклонения, моят термин варираше между средата и края на октомври, а родих края на септември  Hug

# 7
  • Мнения: 2 757
може да дава отклонения. Но може и да родиш по-рано нормално бебе. Самата аз съм родена 3.500 3 седмици преди термин, а синът ми - 3.725 - две седмици преди термин

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Споко!!Всичко ще бъде наред,само не трябва да ш  bouquetашкаш.Аз родих 9 дена преди термина бебе тежащо 3.650кг.Успах и леко раждане!!!

# 9
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
И моето бебе е доста по-голямо според видио Joy зона дори днес ми каза че диаметъра на галавата е 10 см, но все още нямам контракции newsm78 така че доколкото разбрах от доктора раждането ще е скоро- въпреки че терминът ми е на 17 февруари Thinking

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Пригласи си нещата за болницата отрано,а пък бебчо като реши-тогава ще се видите PeaceЕхографа невинаги е точен,така че не разчитай много на него.

# 11
  • Мнения: 1 004
И на мен преди 3 седмици ми даде термин 3 седмици напред, но не вярвам на това  Naughty Предният път вървях все с около седмица напред, пък преносих 4 дни.

Въобще това с ехото е измислена работа - зависи къде ще сложи точките лекаря за да измери Crazy

# 12
  • Мнения: 150
Аз и двата пъти родих първата седмица на деветия месец. Алекси вървеше с две седмици напред /роди се 2950 гр./, а Мартин вървеше с три седмици напред /роди се 3050 гр./ Така че е Божа работа, но ти си подготви багажа. Леко раждане Laughing

# 13
Не, това означава, че бебето ти е по-голямо, но не означава, че терминът ти е по-рано. Моето бебе по размери също върви 3 седмици по-напред, но това не означава, че е готово да излезе.

Важното е какво отчита ехографът в началото на бременността. След като първите месеци ехографът е показвал точни седмици значи си ми е наред терминът.

Не може да са всички бебета еднакви, някои се раждат по-мънички, други по-едри.

# 14
  • Мнения: 1 264
Според ехографа и моят термин избързваше. На всеки следващ преглед с по още няколко дни и така на последния - с близо две седмици. Синът ми се роди две седмици по-рано. 3270 кг, 50см
Но според мен това няма нищо общо, случайност.
Пък и да се роди в началото на деветия, какво те притеснява? И без това накрая много тежи бременността. А щом влезнеш в деветия месец, така или иначе може всеки момент да очакваш бебчо и да се роди по-рано всичко ще е наред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт