АБКМ и ваксини ???

  • 3 157
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Бебчо май има АБКМ и до сега не сме му били ваксини Мен това доста ме притеснява а нашата педи е против ваксините изобщо Казва че ще ги бие само ако аз настоявам Но аз как да реша Ходих при доц Маринова и според нея мога да бия само убито полио Мустаков ми каза че ако му бия ваксини ще си докарам страхотна беля  Моля ви за съвет  Praynig Толкова съм объркана и ме е страх да не взема грешно решение

# 1
  • Мнения: 1 947
  Устискайте без ваксини, и без АБКМ могат да бъдат вредни, освен че са ненужни, според мен.

# 2
  • Мнения: 3 423
а как без ваксини-наистина възможно ли е,не са ли задължителни
аз също съм по принцип доста подозрителна към ваксините но мислех,че са задължителни newsm78
синът ми се изрина след пентаксим(защото била на яйчна основа правена)аз не му давам нищо яйчно а и аз неям защото кърмя

# 3
  • Мнения: 2 829
Ако бях на твое място само щях да се радвам че мога да мина без ваксини. Не мисля че трябва да се притесняваш че не е ваксинирано детенце, аз също смятам че ваксините не са нужни.
А ваксините наистина са задължителни, но в някои случаи могат да се отложат или отменят, както явно в този случай. Моя син го ваксинирам, защото е задължително, но ако имах избор, вероятно не бих.
Дано да израстете АБКМ скоро!
 Hug

# 4
  • Мнения: 3 423
а добре де какви може да са последствията от ваксиниране на алергично детенце,по сериозни от заболяванията срещу които са ваксините ли newsm78

# 5
  • Мнения: 369
Спокойно Василена също имаше АБКМ ( вече преодоляна ) на 4м се разбра че е алергична . Изкарахме си без ваксини  Grinning не е имала проблеми . Даваха ни само полиото , а след захранването вече с млечни продукти и някой меса (които иначе неядяхме ) вече продължихме и другите ваксини . Някъде мисля че към 2г. започнахме да ги наваксваме и то без коклюша. Ние също ходихме при доц.Маринова и тя тогава ме увери че при добра спазвана хранителна диета и странични дразнители алергията е преодолима , но има опасност и да си остане с тази алергия  Shocked .Така че ние си спазихме всички указания и ето вече нямаме проблеми .
Успех и не се претиснявай .  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт