Намаления в Найк и Пума

  • 1 706
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Има намаления 20% в Ситито.Предполагам,че и във всичките им фирмени магазини

# 1
  • София
  • Мнения: 6 780
Мерси за инфото,но частично ли е или на всички артикули?Ситито на Хемус ли беше?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
май е на всичко.Но на някои неща е просто смешно намаление.На дамски модели имаше 15% Mr. Green
Иначе Сити-то е на Хемус

# 3
  • София
  • Мнения: 2 768
Има намаления 20% в Ситито.Предполагам,че и във всичките им фирмени магазини
мерси за инфото! а къде има другаде фирмени магазини че аз се сещам май още в цум само Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 6 780
Днес ходих,имаше много хубави неща ,но аз за себе си нищо не избрах,обаче харесах едни маратонки за скъпия  Mr. Green Може събота да отидем,да видя дали ще ги одобри.
Иначе абсолютно във всички бутици в Ситито има страхотни намаления стигащи до над 50 %

а къде има другаде фирмени магазини че аз се сещам май още в цум само Embarassed

Ами май с/у пилоните на НДК имаше фирмен магазин,но не съм сигурна.На Витошка също има  Peace

# 5
  • Мнения: 202
А за дечицата има ли нещо?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
А за дечицата има ли нещо?

има.Зависи дали ще ти хареса,това което има.Найк около 10 модела.Пума около 5модела.Анцузи също

# 7
  • София
  • Мнения: 6 780
 
А за дечицата има ли нещо?

има.Зависи дали ще ти хареса,това което има.Найк около 10 модела.Пума около 5модела.Анцузи също

Ако търсиш за Радо ,май ще са му големички  Laughing
Иначе и в детските магазини би трябвало да има намаления,но аз нямах време да разгледам.


# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
А за дечицата има ли нещо?

има.Зависи дали ще ти хареса,това което има.Найк около 10 модела.Пума около 5модела.Анцузи също

Ако търсиш за Радо ,май ще са му големички  Laughing
Иначе и в детските магазини би трябвало да има намаления,но аз нямах време да разгледам.



Незнам Радо колко е голям,но от буйки нагоре има в магазините.Така,че няма начин да няма за него нещо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт