Хотел " Сезони" гр. Трявна

  • 5 559
  • 13
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Може да е имало такава тема,но какво ви е мнението за хотел "Сезони" в гр. Трявна?
Интересни места в същия град,които могат да се посетят.
Благодарня ще съм на всякаква информация. Hug

# 1
  • Мнения: 1 937
Това са двете теми за Трявна.

# 2
  • Мнения: 705
ние бяхме там през лятото и сме много доволни. хотелът има външен басейн, което е голяма занимавка за децата и за мен това е от първостепенно значение при избора на място за почивка. сега бих избрала хотел с вътрешен басейн. иначе самият хотел  е сравнително нов, обслужването - нямам забележки; местоположението - на страхотен баир, но ние се предвижвахме предимно с кола; самият град на мен ми е един от най-китните и симпатични градчета в България ( ако това е достатъчно за хубава почивка newsm78)

# 3
  • Мнения: 636
........ местоположението - на страхотен баир, но ние се предвижвахме предимно с кола;

Kaжете, моля ви който е ходил толкова ли е страхотен тоя баир и дали може и пеш да слиза човек до градчето. Направила съм резервация, но ще се наложи да сме известно време без кола, т.е. ще ни закарат до хотела, но да не станем заточеници и да не можем да мръднем до градчето Banghead. Самият път до града безлюден ли е, става ли за две жени с деца?....... Или да отменям резервацията?.... И да резервирам Извора, че и Ралица е на баир newsm78
Дайте акъл Hug

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Хотела е почти в центъра.... чак толкова голям не е баира. Вярно стръмничко, е но за кратко,т.е самия баир не е дълъг. CloseСпоред мен не отменяй резервацията. Слизаш баира,който е причерно 150-200 метра и си  в центъра.Ще си изкарате чудесно. Peace

# 5
  • Мнения: 165
Тази годинаходихме с малкия в съседния хотел Ралица - бйара се минава пеш и веднага отиваш на алеята на занаятите. Препоръчвам ти да отидеш в ресторант Лозите (май така се казваше). Седнахме в прехвалената Балабанова къща да ядем, сервитьорите са много надути, взеха ни поръчката след 45 минути. А като им направихме забележка, почнаха да се заяждат. Просто си седнахме тихо и кротко, пък.. В отстрещната кръчма правят страхотни питки - малкия се облиза..
Кихме си един обходен билет за всички музеи в градчето - излиза три пъти по-евтино. Отидете в музея за азиатско изкуство. Нов е. Готино е.
В един от сувенирните магазинчета, правят чехли от кожа, по размери. Тези чехли са спечелили първо място в Япония- нещо си беше по занаятите. Купихме си и са страхотни. Малко са скъпи но си струват. Наблизо до Трявна е Килифарефски манастир. На 30 мин. с кола.

# 6
  • Мнения: 120
Ако някой е бил в хотел Ралица може ли да ми каже апартамените за 3-ма и 4-ма души дали са с отделни спални или спалните са преходни?
Това лято имаме намерение да почиваме в Трявна с малката и баба й и ни трябва апартамент за 3-ма + дете като искаме спалните да са 2 отделни.
Някой може ли да ми препоръча хотел, който да отговаря на тези критерии?
Благодаря предварително  Peace

# 7
  • Мнения: 2 839
Препоръчвам ти да отидеш в ресторант Лозите (май така се казваше). Седнахме в прехвалената Балабанова къща да ядем, сервитьорите са много надути, взеха ни поръчката след 45 минути.
Е, при нас пък точно обратно  Laughing
Сефтето ни на Лозите /или май Лозата  Thinking/ беше преди 5 години. Лошия спомен ни държа до преди 2-3 месеца, когато се прежалихме, седнахме заради слънчевите маси ... е не след 5, ами и след 55 години няма да потретя  Sick
А от Балабановата съм супер доволна, от менюто, от обслужването, всичко  Mr. Green

baba_iaga, отивайте смело. Т.нар. баир всъщност е една по-стръмна улица, която в цялата си част е населена.

# 8
  • Мнения: 636
Oх милички, мерси много за отговорите. newsm51 Тръгваме смело към Сезони тогава. Така се радвам newsm44 От това, което гледах из нета ми се стори, че това е най-добрият хотел в града, а и след вашите отзиви съм още по-спокойна.
Очаквайте пресни новини от тревненските кръчми cheers lalalala

# 9
  • Мнения: 4 076
Ако някой е бил в хотел Ралица може ли да ми каже апартамените за 3-ма и 4-ма души дали са с отделни спални или спалните са преходни?
Това лято имаме намерение да почиваме в Трявна с малката и баба й и ни трябва апартамент за 3-ма + дете като искаме спалните да са 2 отделни.
Някой може ли да ми препоръча хотел, който да отговаря на тези критерии?
Благодаря предварително  Peace
Ние взехме апартамент за 4-ма.Спалните са отделни(с врати),разделени от нещо като малко холче с хладилник,ТВ,масичка,.Но,примерно,когато децата илизаха от тяхната стая,минаваха през холчето и през нашата спалня и до тоалетната,която е една за апартамента или навън.Останахме много доволни от хотела и обслужването Peace

# 10
  • Мнения: 120
lilac, благодаря ти за отговора - случайно да имаш снимки на апартамента?

# 11
  • Мнения: 4 076
lilac, благодаря ти за отговора - случайно да имаш снимки на апартамента?
За съжаление не съм снимала в стаите,а около и в хотела -малката дъщеря в дървената къщичка,голямата-във фитнеса Simple SmileСтаите не бяха луксозни и големи,но е удобно,много чисто.Апартаментът струваше 100 лв.,което включваше прекрасна закуска на шведска маса,всекидневно почистване,минерална вода,безплатен фитнес и паркинг,басейн(малък,външен).Хотелът беше пълен с деца и персоналът беше много любезен с дребчовците,а и с техните родители.Изобщо,беше едно детско царство Simple SmileВсе пак е въпрос на вкус.Аз сравнявам "Ралица"с"Бръшлян",където отсядахме няколко пъти и съжалявам,че не сме дошли направо тук.Ето ти сайт да видиш:
http://www.tryavna.bg/ralitsa/index_.php?out

# 12
  • Мнения: 2 839
В Сезони има едни свързани стаи. Всъщност са 2 отделни стаи, които са свързани с коридорче, имат си и 2 бани. Но цената си е като да си наемеш 2 нормални стаи.

# 13
  • Мнения: 120
Направих резервация в Ралица - благодаря на всички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт