Дайте ми сили да продължа напред!

  • 1 346
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Имам чудесно дете и мъж който обичам ужасно много,но се налага да работи в чужбина и го няма за доста дълго време6-7 месеца.
Чувствам се ужасно и ми липсва много. smile3518
На него също не му е леко да е далеч от мен и детето си,но няма начин...Много е тежко да се живее така,да няма кой да помага за детето и куп други неща с който трябва да се оправям сама newsm45
Понякога ми се иска да умра.... Weary
Имали други мами като мен.....

# 1
  • София
  • Мнения: 1 802
Милата  Cry
Ние не сме се делили освен когато родих и този месец мъжа ми отсъства 9 дни от вкъщи по работа. Направо ми се се разби сърчицето, то не бяха смс-и, то не бе чудо, и на него и на мен ми беше много тежко. Може лигаво да звучи, обаче си е гадно и не е за всеки. Сега ще сменя работата, което ще внесе допълнителен стрес  Confused обаче решихме, че това не е за нас работа  Confused
Иначе удрям едно рамо  Hug Горе главата, важни са 3 неща - човек да има избор, да е жив и да е здрав  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 410
 Моето мъжле пътува с  корабите и за съжаление това е моя начин на живот вече 8 години! Имаме 2 деца като второто го видя за първи път като беше на 4 месеца!
 Безкрайно обичам мъжа си и никога няма да свикна с тези раздели по 7 месеца. Но това е живота, с който трябва да се примиря!
 Единственото хубаво нещо, е че много се затъжваме един за друг! Като се върне сме по цял ден заедно(аз не работя). Наслаждаваме се на всяка секунда прекарана заедно! лежим си и се гушкаме! Колко семейни двойки имат възможност да правят това през деня!?

# 3
  • Мнения: 226
И той е на корабите smile3518

# 4
  • Мнения: 226
Когато се роди не беше тук.За първия рожден ден също newsm45

# 5
  • Мнения: 226
Това не е живот-заради тези скапани париии....
да обичаш толкова силно един човек,и той също да имаме прекрасно дете и да сме разделени-ТОВА Е КОШМАР Tired

# 6
  • Мнения: 6 991
Милата, много тъжно ми стана.
Не знам как да ти дам сили, честно казано Rolling Eyes Просто те разбирам в известен смисъл...

# 7
  • Мнения: 4 665
Не тъгувай  bouquet

# 8
  • Мнения: 410
 Предполагам, че сред варненските майки ще имаме широка подкрепа. Толкова много коледни и великденски празници се разкъсвам от самота, децата редовно са без тати за рожденния си ден!
 Чакай, че още повече почвам да се нервя на свекито като пиша. Все се прави, че не съществуваме,а мама е в Бургас. Колко сме сами само в тази Варна!
 Страшни сили ти вдъхнах, а? Голяма ревла съм! Май ти ще трябва да ми вдъхваш сили!
Има ли някъде тема за моряшките жени?

# 9
  • Мнения: 226
Галя за коя компания работи мъжа ти?Може да са на един кораб? newsm12

# 10
  • Мнения: 1 446
Аз съм от 1 месец в същото полужение. Мъжа ми е във Франция по - работа и ще си дойде за Велик ден и пак ще замине и незнам до кога. Наистина ми е много мъчно , но си търся забавления , например излизам с приятелки на кино , театър , кафе.
Обръщам повече внимание на детето и утехата ми е в него.
Не страдай и гледай лошите мисли като те обхванат да вършиш някаква работа(например домакинска).  bouquet

# 11
  • Burgas
  • Мнения: 92
Дано намериш сили, миличка! Много ми стана тъжно като четях. Аз също съм далече, но  от родителите си и пак ми е тежко, пък на теб сигурно още повече. Пожелавам ти много усмивки и повече прекарани минути с любимия.  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 292
жzимай отпуска, стягай куфарите и zаминавайте всички zаедно  Hug

# 13
  • Мнения: 226
Vivita ако ставаше така до сега да съм отишла при него,но е доста трудничко Weary

# 14
  • Мнения: 140
Ох,разбирам те-мъжа ми е военен и често се случва да го няма на семейните празници или да отсъства за седмица,две.Да,не е същото като да отсъства цели 7 месеца,но ми е много тягостно.Трябва да стискаме зъби и да се радваме,когато сме до половинките си.

Общи условия

Активация на акаунт