Бременна ли съм?

  • 1 425
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета. регестрирах се скоро във вашия форум. Причината да го направя, естественно е,че искам да ставам мама Simple Smile. Първо да ви кажа, че много ми харесва начина по който си давате съвети и си помагате. Много сте ценни. И конкретно на моя въпрос. Средата на януари за първи път бебеправихме, още след една седмица почна да ми става лошо,и да усещам тежест и предърпване ниско долу.Нямах търпение да си направя тест. Първия го направих ден преди да ми дойде, и беше отрицателен Sad . Тази суртрин, един ден вече след закъснението, пак си направих, пак отрицателен. Става ми по два пъти лошо на ден, за първи път ми е, и много се вълнувам, така се надявам да съм бременна. Моля дайте ми съвет. Дали пък не е друга причината. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 7 716
Моят начин едва ли ще ти хареса. Wink

Изчакай да ти закъснее три-четири дни и тогава тест. Възможно е да има бременност.

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Дендра,  welcome Сега на въпроса - ами както обичаме да казваме тук докато няма лелка, има надежда! Продължавай с тестовете, дано да видиш  EFP. Искам да ти кажа, че от момента, в който започнахме да бебеправим всеки месец имам "бременни симптоми". Според мен всичко е на психична основа. Знам, че е трудно, но опитай се да запазиш спокойствие. Според мен можеш да си направиш и кръвен тест, но това ще го решиш ти! Успех!

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Може да си купиш по-чувствителен тест.

# 4
  • Мнения: 206
Гърдите напрегнати ли са ти?

# 5
  • Мнения: 2 005
При мен така се получаваше от прекалено голямото желание,което имахме за бебе.От внушение ми се повдигаше,наболяваше,но при нас това желание се превърна във фикс идея. Rolling EyesНе допускай и това да се случи при вас.Трябва да си напълно спокойна и не мисли за това ,а за хубавите ,приятни моменти ,които ще изживеете заедно в любенето. HugА,то ще стане когато най-малко очакваш и ще бъдете много,много щастливи Joy Joy Joy
Сега напълно вероятно е да си бременна,но изчакай няколко дни и спокойно,ако не сега има друг път  bouquet

# 6
  • Мнения: 36
Здарвейте, момичета. Много ви благодаря за отговорите и съветите. Може би наистина си втълпявам разни симптоми. Може би всичко идва от голямото ми желание да имам бебче, а и малко годинките ми взвха да напредат (този месец ще стана на 34 ).Така се случи,че чак сега моя любим реши , че е готов да става баща, след 3 год. подготовка. Вчера не издържах и си направих кръвен тест. Казаха ми по телефона, че е отрицателен. И много ми стана тъжно. Незнам защо имах шесто чувство, че съм бременна, но може този път да съм се подвела. Има ли възможност този тест да не е верен. Някъде прочетох, че кръвните тестове отчитат резултат  11 дена след евентоалния ден на зачеване, на мен вчера ми беше 11 ден по мои изчисления. Само искам да кажа, че ми закъснява 3 ден все още имам леки болки ниско долу, и напрежение в гърдите.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Дендра, нещо ме притеснява в сметките newsm78 - ако днес ти е 12-ти ден след ову и имаш закъснение 3 дни, значи ЛФ ти е 9 дни, което е твърде малко и е предпоставка за проблем с имплантацията, т.е. ЛФ е недостатъчна да се имплантира зародишът; нещо предприела ли си по този проблем newsm78

# 8
  • Мнения: 36
Здравей, Goldie. исках да кажа, че е 12 ден от евентоалното зачеване, което беше към края на периода за оволация. Мога ли да попитъм, тъй като съм нова тук какво е ЛФ

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
ЛФ е периодът от овулация до идването на менструацията; зачева се само по време на овулация, нищо че може да сте правили секс и ден-два преди нея, просто спермитата чакат. За да говорим за нормална ЛФ, периодът от овулация до М трябва да е 12-14 дни; по-кратък период говори за дефект в ЛФ и невъзможност да се имплантира ембриона в матката.

# 10
  • Мнения: 36
Благодаря, ще изчакам още малко и ще видим какво ще стане, надявам се всичко да е О. К.

# 11
  • Мнения: 368
Аз също имах всякакви симптоми на бременност, докато бебеправихме. В месеца, в който стана, не разбрах нищо - само гърдите ми бяха пораснали, но  нали и преди цикъл растат Simple Smile Категорично отказах да си мисля каквито и да било неща и си направих теста чак след една седмица закъснение.

# 12
  • Мнения: 36
Много ви благодаря момичета за отговорите. Както се очакваше, този месец не съм бременна, но аз не съм се отчаяла , все пак само един месец сме пробвали. Вече обещавам, че няма толкова да тръпна от вълнение. Аз съм човек оптимист и знам,че съвсем скоро ще се случи и на нас наи-голямото щастие на света. Благодаря още веднъж  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт