Мнение за д-р Гиздов Военна болница- от опит

  • 10 046
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
 Здравейте бъдещи и настоящи мамчета!
Бременността на някоя от вас проследявана ли е от д-р Гиздов от Военна болница? Какви са впечатленията ви? Доволни ли сте? За тези, които пък вече са родили след проследявана от него бременност - имахте ли проблеми или всичко беше перфектно?

Питам ви защото аз ходя от дълго време при него още преди да забременея и съм много доволна, сега проследява и бременността ми, доволна съм, но ми прави впечатление че не ме мери ( кг, обиколки на корем, ханш и там каквото трябва), кръвни изследвания и урина дадох само в началото на бременността, а сега съм в края на 5-ти месец и не са ми правени пак, а по книгите пише че едва ли не се правят всеки месец. Не ми е взимал и секрет. Гледа ме само на ехограф и правих и биохимичния скрининг. Сега ми предстои четириизмерен ехограф. Споделете мнение от опит за него. Моля ви!

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 10:21 от Доня Туфиня

# 1
  • София
  • Мнения: 276
Аз ходех при Д-р Гиздов преди да забременея.
Бях доволна, всичко изглеждаше ОК, но когато забременях отидох при друг лекар, който ми препоръчаха защото е много добър за бременност и раждане.

Другият ми лекар установи, че Д-р Гиздов ми е поставил грешна диагноза и ме е лекувал продължително от нещо, което не съм имала. Много се разочаровах.

# 2
  • Мнения: 7 414
  И аз имам съмнения относно Гиздов.Отидох при него,защото трябваше да уредя един бюрократичен проблем,той ми го уреди,много съм му благодарна!Но относно професионализма му .......Следеше ме в последния триместър на бременността и останах с впечатление,че не разбира кой знае колко от работата си(ходих параллелно при други лекари и успях да направя сравнение).
       Освен това и на мен не ми е взимал секрет,което е задължително за бременни!А когато трябваше да ми даде обменна карта,дал ми е нещо съвсем друго,без всякакъв коментар!Чак,като отидох в Тина Киркова,разбрах,че документа не е този,който трябва!А като му се обадих,той се оправда,че нямал бланки за обменна карта,но....можеше поне да ми го каже,вместо така да се излага и да ми дава мълчешком други хартийки!
       Иначе,успя да ми определи срока на раждането!Случайно или не?

# 3
  • Мнения: 288
Аз ходех при него преди две години и не останах доволна. Претупваше ме, а когато аз изпадах в подробности и настоявах за някакво изследване той започваше да се държи ехидно с мен. След като прибереше завидния талон по ЗК интересът му спадаше тотално.

За последно ходих при него и се отказах след това поради това, което чух. Вратата на кабинета бе отворена, защото санитарката бе измила пода. Аз кротко чаках отвън. Чух докторът да дава охолни съвети на едно момиче, което се готвеше за чужбина как да се предпазва от бременност и болести. Коментарите бяха цветисти, а от тона му останах с впечатлението, че е заинтригуван. Останах потресена, че се вълнува от такива неща като как да се прави секс с чужденци без да забременея, а на моите въпроси за бъдещата бременност отговаряше ехидно. Морално не ми допадна такава нагласа и повече не отидох.

# 4
  • Мнения: 26
Ходех при д-р Гиздов през цялата бременност от самото начало.  Нямам богати впечатления от други гинеколози, защото не обичам да ходя паралелно при няколко лекари. Д-р Гиздов ми назначи изследванията, които се покриват от ЗК. Не ме е натоварвал с разни други изследвания, тъй като самата аз не проявявах интерес. Гледаше бебчо при всяко посещение, определи точно пола. Не ми е искал пари по никакъв повод. Винаги е бил спокоен, което за мен беше важно. Може и да не е най-върховният лекар, но мисля че си върши съвестно работата. По отношение на чувството му за хумор - може и да не звучи добре на околните, но пък много лекари се славят с доста по-голям цинизъм.

# 5
  • Мнения: 287
Моята бременност също я проследи д-р Гиздов. Аз съм с много положително впечатление за него. По принцип не обичам да ходя при мъже гинеколози, но още от първото посещение съм се чувствала комфортно при него: някак си те предразполага да се отпуснеш. Винаги ми е отговарял на въпросите. Направи ми необходимите изследвания, определи правилно пола на детето. При втора бременност пак смятам да ходя при него.
Интересното е как го открих: моя колежка забременя 4 месеца преди мен. Тя ходила при една гинеколожка. Въпросната гинеколожка също забременява: бремнността и я следи Гиздов. Та и ние с моята колежка ходихме при него.
Другото, което е, че при него винаги има опашка...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 409
ХОДЯ ПРИ Д-Р ГИЗДОВ ЗАЩОТО ТОЙ МИ БЕШЕ И ГИНЕКОЛОГ ПРЕДИ ТОВА И СЕ ЧУСТВАХ ПО -СПОКОЙНА ПРИ НЕГО.
ДАЛИ ПРАВИ ВСИЧКИ  ИЗСЛЕДВАНИЯ НЕЗНАМЫ НО СЪС СИГУРНОСТ ДО СЕГАНЕ СЪМ ЧУЛА И ПРОЧЕЛА ЫЧЕ Е ИМАЛО УСЛОЖНЕНИЯ ПРИ НЕГО ОТ ЛЕКАРСКО НЕВНИМАНИЕ!

# 7
  • София
  • Мнения: 368
По време на цялата си бременност ходих при д-р Наско Гиздов от Военна болница. Много съм доволна, винаги е подхождал с внимание към мен, назначавал ми е изследванията, които са необходими. Секрет не е взимал и на мен, не мога да си обясня защо, но аз си направих това изследване в една лаборатория. Гледал ме е и на четириизмерен видеозон - повече от половин час, ако не и един ми е разказвал кое какво е и как е, с още един друг доктор, но му забравих името.Позна пръв пола на детето, още в много ранни месеци, а два дни преди термина ходих и той правилно определи, че скоро няма да се ражда  Simple Smile
Имам приятни впечатления от този човек, много ми е симпатичен. Има и нещо друго обаче - той има много пациентки - винаги има опашка при него и на мен вечно ми изглежда уморен милия.
Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче и поздрави на д-р Гиздов, ако решиш той да остане наблюдаващ бременността ти  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 377
Гиздов си е просто супер и всякакви други коментари са просто излишни. Той ми проследяваше бремеността докрай, но раждах при К.Ташков от Тина Киркова, просто защото и той е добър , а не можех да си позволя да платя 2500 за раждане в Св. Лазар, където върши тея неща Гиздов. РИ занапред ще посещавам Гиздов. Внимателен и професионалист.

# 9
  • Мнения: 7 414
а не можех да си позволя да платя 2500 за раждане в Св. Лазар, където върши тея неща Гиздов.
     Какво върши там д-р Гиздов?  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 377
да, трябваше да се изразя по-точно. Имах предвид разните манипулации като раждане, аборт .... Но само ако искаш, няма начин да тръгне да те навива да раждаш при него.

# 11
  • Мнения: 7 414
  Ага...
  Ноември-декември 2006 аз го питах,дали изражда.Отговора му беше ''не''.
  Значи го прави отскоро... Thinking
  Много добре!

# 12
  • Мнения: 741
Аз пък съм страшно недоволна от него.Отношението му беше отвратително,а изрази от сорта на: "да не мислиш,че като си бременна си много важна"според мен не подхождат на професионалист

# 13
  • Мнения: 22
Не го харесвам, надут и арогантен, гледа само да докопа талона и става грозно мазен.

# 14
  • Мнения: 561
Какъв талон, бе девойки, Гиздов е най-некомерсиалния доктор, когото познавам!! На някои хумора му може да се стори странен, но да го нарека циничен - абсурд. Още му липсва опит може би, греши понякога, но то пък кой ли е безгрешен.

Общи условия

Активация на акаунт