Иска да се отбива или нямам кърма?

  • 365
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Мили мами, помогнете ми със съвет.
Незнам какво се случва - дали ми е малко кърмата или бебчо иска вече да се отбива.
Сутрин /събужда се късно - към 8.30ч/ го кърмя,
на обяд  му давам заленчукова супа и месно пюре,
след обяд му давам плодово-млечна каша и плодово пюре,
около 6.30ч и 9,00ч  пак го кърмя.
Давам му да суче и през деня когато е нервен, но по малко.
Всичко е наред до последното кърмене, когато започва да се дърпа и плаче. Това е така от някоклко дни, досега всичко беше наред. Захраних го със зеленчуково пюре след 7-я месец. През шестия давах само плодово. Кърмата беше в изобилие. Между другото и цикъла ми се появи.
Започнах да се съмнявам, че ми е малко кърмата, а от друга страна вече не суче с такова желание както преди. Какво да правя?
ИСКАМ ДА ПРОДЪЛЖА ДА ГО КЪРМЯ!!!

# 1
  • Мнения: 157
И аз се чудех веднъж какво става, но като се дърпаше и не искаше не я карах. Тя си заспа без да яде . След 2 часа се събуди, дадох и да бозае и всичко си беше наред. Може да не е гладно толкова скоро, изчакай и опитай по-късно.

# 2
  • Мнения: X
Може да е уморен. Моят син като е уморен и не иска да суче. Слагам го да спи, макар, че се събуджа след час и тогава го кърмя.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Ох  newsm78 и аз съм със същия проблем от 3 - 4 дни  Embarassed. Отказва да суче дърпа се и плаче, по никакъв начин немога да го накарам  #Crazy. Така че ще следя темата  Hug. Пропуснах да кажа , че в момента съм в цикъл Blush.

# 4
  • Мнения: 75
Било е кърмата, защото сега нещата се нормализираха. Явно има връзка между цикъла и лактацията - поне при мен.

Общи условия

Активация на акаунт