Не мога без теб.......

  • 2 078
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Без какво не можете в кухнята???? Имате ли любим нож, дъска, вилица, лъжица, купа..... Нещо,което ви прави домакинстването по-спорящо.......

Аз напр. имам любим нож, който ако не ми е в ръката някак си не ми спори...... Ако го загубя от погледа си, или не помня къде съм го оставила и ползвам друг нож - все едно не съм аз в кухнята....

Майка има любима чашка, с която прави всеки кекс напр. - в нея си мери всичко. Като е при мен и е терсене да мери напр. с моите чаши. Свикнала си е с нейните чаши и това е!

Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 2 550
Нямам си любимо нещо в кухнята  Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 899
Един нож, определена купа за месене, втора по-малка. Но в общи линии нямам големи пристрастия.

# 4
  • Мнения: 11 607

Е, то не е нещо, но... Напр. загорял мъж по потник да ви прави закуската рано сутрин на фона на песента на морето.......

# 5
  • Мнения: 1 446
И аз като теб и майка ти имам и нож и чаша. Не мога без тях.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Имам НОЖ.кУПИХМЕ ГО НЯКОЛКО ДНИ СЛЕД СВАТБАТА И НЕ МОГА БЕЗ НЕГО.мОЯТ МЪЖ ИМА СЛАБОСТ КЪМ НОЖОВЕТЕ И ИМАМЕ ВКЪщИ ОКОЛО 15 ,НО АЗ ИМАМ ЛюБИМ.

# 7
  • Мнения: 5 228
Един нож и дълбок тиган Тефал с капак, който полдвам и за тенджера и готвя в него почти всичко.

# 8
  • Мнения: 1 352
Любим предмет в кухнята нямам, но имам една пинсета за скубане на вежди повече от 10 години, без която животът ми не би бил същият Crazy, наистина! Пазя я като очите си, защото знам, че същата никога няма да си намеря пак. Веднъж я бях забутала някъде и не спах 2 нощи, скарах се с мъжа ми, купих си нова, но пак не се успокоих. Слава Богу си я намерих Wink.

Поста ми си е направо за БисИрите Crazy.

# 9
  • Мнения: 983
Тефлоновия ми тиган ми е любим. Почти всичко задушавам в него.
Имам любим нож, а също и чаша за кафето.
Любим предмет в кухнята нямам, но имам една пинсета за скубане на вежди повече от 10 години, без която животът ми не би бил същият Crazy, наистина! Пазя я като очите си, защото знам, че същата никога няма да си намеря пак. Веднъж я бях забутала някъде и не спах 2 нощи, скарах се с мъжа ми, купих си нова, но пак не се успокоих. Слава Богу си я намерих Wink.

Поста ми си е направо за БисИрите Crazy.
hahaha hahaha hahaha

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз имах такъв любим тиган, на който даже махах дръжката и го ползвах за тавичка. Сега е само тавичка, защото се износи леглото на дръжката и вече не може да се сложи. Имам си нов, ама не ми е любим Sad.
И нож за кълцане си имам - с него режа и магданоз, и хляб Grinning
И универсална мензура, която е цялата в чертички и белязки - за брашно, за сол, за захар и т.н. Имам и кухненско кантарче, ама си седи в шкафа - с нея ми е по-удобно.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 172
Моята слабост май е към ножовете. Преди като живеехме заедно със свеки ползвах само едно много сладко ножче. Като се преместиха със свекъра най-трудно ми беше с него да се разделя. Взехме си сега комплект ножове и пак те са ми любимци. Имам и една чаша. с която меря винаги, но мисля, че и без нея мога да мина  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil този темика е точно за мен
имам любима  купа за определен вид салати
друга за меса, трета за макарони
специални тавички за заленчуци и други за меса ( така е и със тенджарите)
нож с който се рещже само месо, друг за лук , трети за плодове
а как подлудявам  ако някой ги размести или не дай си боже  ги ползва не както тябва
 Embarassed малък готварски изрод съм си аз 

# 13
  • София
  • Мнения: 15 435
Само любим нож, но ако го няма направо все едно са ми вързани ръцете, с друг не мога да работя.

# 14
  • Мнения: 6 155
Да, имам любим нож.
При майка ми имам  любима лъжица и чаша за кафе  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт