а харесва ли ви тази количка?

  • 737
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 314
момичета,дайте си мнението,че с една позната много се двоумим дали да я вземе за наближаващото бебче.благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 202
а къде е количчката?

# 2
  • Мнения: 314
момент,не мога да пусна линка Embarassed

# 3
  • Мнения: 314
съжалявам,но има някакъв проблем и не мога да го Cry пусна като линк.надявам се и така да успeeте да я видите.

http://www.zwergenland.at/Images/ItemImages/11624_2005_01.JPG

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242


Заповядай Laughing Това Маг Ингланд ли е? Лично на мен не ми хареса - много голяма, тромава и старовремска ми се вижда, но пък аз все още не разбирам мн. от колички Grinning

# 5
  • Мнения: 4 428
Това определено не е Маг Ингланд. Но наистина изглежда тежка, тромава и не много лицеприятна  Thinking
Защо не помислите за друга количка. Нещо по-компактно, леко и маневрено
Кажи какви са ти критериите и до каква цена и може да помагаме в избора  Grinning

# 6
  • Мнения: 314
и аз незнам точно каква марка е,понеже не става въпрос за мен,както ви казах.на мен също не ми допада въпросната количка,но приятелката ми държеше да потърся и друго мнение.незнам какво толкова и харесват,че са се спрели на нея.

# 7
  • Мнения: 2 936
и на мен не ми харесва...доста е странна  Thinking

# 8
  • Мнения: 5 140
Количката изглежда добре, какво и е странното? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 428
И според мен "странна" не е точната дума. По-скоро е от т.нар. "класически" модели, които са ми много неприятни. Аз и за това избягвам колички с отделен зимен кош.

# 10
  • Мнения: X
Да, ако живея в къща и то някъде по чужбина,където улиците нямат дупки, подлезите са с рампи, а майките- с предимство... И имам възможност после да си купя и лятна.... Харесва ми, много е ретро и интересна. Ама не е за нашия мизерен бг декор и за мизерните ни блокове със стръмни стълби и тесни асансьори.

# 11
  • Мнения: 1 455
Да, ако живея в къща и то някъде по чужбина,където улиците нямат дупки, подлезите са с рампи, а майките- с предимство... И имам възможност после да си купя и лятна.... Харесва ми, много е ретро и интересна. Ама не е за нашия мизерен бг декор и за мизерните ни блокове със стръмни стълби и тесни асансьори.
  Защо да не става за нашите пътища? За нашите пътища точно с големи гуми е най-добре.Количката не ме впечатли,аз лично съм си взела триколка и пак такава бих купила.

# 12
  • Мнения: 376
Със сигурност не е Маг Ингланд. Класическа,добре защитена количка. Ще минава стабилно през дупки и павета. Все пак е въпрос на вкус.Аз лично не харесвам колички с отделни летен и зимен кош.Трябва да се търси място на зимния като поотрасне бебчето...Комбинираните са доста по-удачни.И конкретния ми отговор на въпроса - харесва ми, не е лоша.

Общи условия

Активация на акаунт