Дразните ли се когато ви закъсняват за среща?!

  • 2 538
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Дразните ли се когато приятелите ви закъсняват?!? Ето за пореден път в последния момент ми сервират "ами айде не в 4, айде в 5" след като съм си направила план и всичко, издивявам!! #Cussing out И не само този път, редовен номер е един определен човек да ми закъснява с 10-20 до 30 минути се е стигало!!! #Cussing out И всеки път правя УЖАСНИ скандали и се заричам никога повече да не си правя среща с въпросния човек, а ефект никакъв!!

Не мога да кажа че съм най-точният човек на света, но винаги се старая да съм навреме и ми е гузно ако закъснея, защото знам че ме чакат! А явно има хора, на които наистина не им пука изобщо!!

Познавате ли такива хора?? Които каквото и да правите все не могат посмъртно да дойдат навреме?? И как се справяте с тях?

Лесно е да се каже "ми не се виждайте", обаче като е близък човек не е толкова лесно, няма как! А на мен наистина ми писна да ме връзват, просто съм бясна в момента!! #2gunfire

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
мда, балкански синдром... и аз се вбесявам , случвало ми се е да приготвя вечеря, бременна с корема, а хората да ми закъснеят с 2 часа, без дори да се обадят... възпитание 0...

# 2
  • Мнения: 4 164
... редовен номер е един определен човек да ми закъснява с 10-20 до 30 минути се е стигало!!! #Cussing out
И при мен е така.Един път закъсня с 30 минути, разсърдих му се и спрях да му говоря.Пък да видиш после как идва 10 минути преди мен и ме моли на колене да му простя. smile3521

# 3
  • Мнения: 389
От теб зависи колко ще толерираш закъснение. Ако чакаш по 30 мин. безропотно, ще ти закъсняват, разбира се. Но ако чакаш 5 мин. и си тръгнеш, да видим следващия път дали няма да се постараят повече да са навреме. Все пак сме работещи хора и времето ни е ценно.

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 572
Аз закъснявам до 15 мин., съответно чакам до 20-25 мин. Повече от 40 мин. съм чакала два пъти само мъжа ми (тогава още гадже) и то по уважителни причини. Оттогава обаче никога не си уреждам среща с него навън - винаги единия "забира" другия.
Ако ще ми идват гости с определен час, а закъснеят повечко, може да не ни заварят или вече да спим. 

# 5
  • Мнения: 2 229
Ама как безропотно - крещя, сърдя се, обиждам се, не говоря с нея няколко дена (за една приятелка става въпрос, мъжете са учудващо по-точни...) Прави мили очи една седмица и на другия месец пак същото...

# 6
  • Мнения: 14 654
аз съм склонна да изчакам до 30 мин, обикновено след 15 мин чакане се обаждам да проверя какво става
ако знам, че човекът е от закъсняващите- и аз отивам по-късно нарочно

# 7
  • Мнения: 1 273
Аз винаги отивам 5 минути по-късно така ми харесва- обичам да ме чакат, но не прекалявам.Винаги  чакам ако някой закъснява.
 Имам приятел който не е много в час-ако срещата му е в 2, той отива в 1 и си тръгва в 3 ---да не би случайно да е сбъркал часа Shocked. е това го прави при важни срещи с жени Laughing

# 8
  • Мнения: 4 555
Аз пък си закъснявам най-редовно и гледам да не си уговарям срещи с нерваци или такива, дето имат нещо против.
Не мога да съм точна. Който има нещо против, да не си уговаря срещи с мен   Crossing Arms

Аз пък много мразя да ми подраняват  #Cussing out Ей това не мога да го понасям. Преди време водех езикови курсове в една школа и страшно се нервирах някой като дойде по-рано. А един частен ученик даже го върнах да чака още 10 минути отвън, защото с толкова беше подранил.

Am I freak Mr. Green

# 9
  • Мнения: 99
Всички около мен знаят, че съм точна на срещи Naughty. Но и знаят, че чакам точно 15 мин Crossing Arms, на 16 си тръгвам дори да го виждам как наближава Twisted Evil. Особенно ако не е плаговолил в точния час да се обади и да съобщи, че закъснява #Crazy. Рядко закъснявам, отново в рамките на норманите 15 мин Peace. Ако ми се обадят за промяна на часа... дори и да мога да си променя графика Twisted Evil, направо сменям датата и ако ми го повтори съобщавам, че моята програма за тази семица или следващите 7 дни е запълнена и това е времето което мога да отделя, ако иска чака седмица Peace.
А за пишман гости, звъня 15 мин след уречения час и казвам "имайте в предвид, че след 1 час трябва да излизаме!" Outta Joint

# 10
  • Мнения: 1 520
Познавам, барабар и сестра ми е малко закъсняваща. Но малко, вс епак.

Аз незнам как го правя, но никога,айде да кажа почти никога не закъснявам. Не че не се туткам понякога, но просто времето все ми стига да съм точна.

Понякога много се дразня някой като закъснява, друг път ми минава леко.


Но е неприятно все пак, има хора, които хронично са си болни от "неточност за срещи"

# 11
  • Мнения: 5 622
Дразня се, защото аз не съм такава и го намирам за некоректно..Особено в днешно време, когато има начин да се свържеш с човека и да му кажеш, ако се е случило нещо, да не виси да те чака, да определиш ново време, в което ще си там навреме.....

Една приятелка така я чаках. обикалях като вълк в клетка и не смеех да мръдна от мястото на срещата за да не се разминем...Накрая сле 35-40 минути, се вбесих и си тръгнах. Точно в този момент тя тъкмо идваше(аз не я забелязах) и се запъти към мен ухилена до ушите. Като я видях само още повече се вбесих и я подминах като бързия влак....  Twisted Evil След време се изяснихме, но от тогава ми остана правилото, че ако ми закъснеят на среща с повече от 10, максимум 15 минути(ако съм в настроение), тръгвам и пет пари не давам  Peace

# 12
  • Мнения: 27 524
Много  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

И не чакам по принцип, особено перманентно закъсняващите, включително и сестра ми  Close Ако искат да се видим, ще бъдат любезни да са точни  Naughty Това е неуважение, което не приемам  Crossing Arms
Има една девойка от тук, дето я чаках цял час за да дойде  Confused , ама да си знае, че е за последно  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 803
В 9 от 10 случая идвам по-рано на среща. Просто съм такава - винаги се притеснявам да не закъснея; честно казано предпочитам аз да чакам, отколкото да ме чакат. Иначе имам една приятелка, която редовно закъснява (с 10-15 минути), обаче тя живее на другия край на София и е зависима от градския транспорт. Не се сърдя - все пак знам, че не го прави нарочно. Въобще, за мен е глупаво да се сърдя на някой за такива неща. Още повече, ако е човек на когото държа,  близък приятел.
На всеки се случва, и на мен ми се е случвало - голяма работа!

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз обичам да ме чакат, пък. Нямам чак толкова нервни приятели, че да ми се сърдят половин ходина за пет минути закъснение. Не закъснявам повече от десет минути никога, освен по особено уважителни причини, но не ходя по малко от пет минути по късно. Това за срещи с приятели, за училище или някъде по работа винаги ходя по рано. Но имам една позната, слава Богу вече не ми се налага да се срещам с нея, която винаги чакахме часове наред. Събрали сме се за форумска среща десет човека и чакаме Ивет да благоволи да си домъкне префърцунения задник. Е това е мноого гадно. И се е случвало с много, много повече хора. Веднъж бяхме 60 човека на една от годишните срещи...

Общи условия

Активация на акаунт