помощ ЛИШЕИ

  • 602
  • 6
  •   1
Отговори
ОТ 1 седмица по лицето ми запо4наха да  излизат 4ервени петна като след известно време избледняват и кожата там запо4ва да се лющи.КАжете ми с какво да се мажа

# 1
  • София
  • Мнения: 4 736
Oще като по-малка получавах същия проблем като твоя и винаги съм се мажела с Лоринден А. Вземи си от аптеката и мажи лишейчетата. Бързо се оправят.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 353
ОТ 1 седмица по лицето ми запо4наха да  излизат 4ервени петна като след известно време избледняват и кожата там запо4ва да се лющи.КАжете ми с какво да се мажа
По добре отиди на лекар!

# 3
  • Мнения: 747
И аз мисля, че трябва да се консултираш с дерматолог, защото тези кожни истории са най-различни... А ако са някаква микотична история, кортизоновите препарати само ще влошат нещата!
Обаче: ако наистина се окажат лишеи, срещала съм рецепта от народната медицина- намазват се със стафиди (срязани, да има някаква сочност). Казват, че след няколко намазвания лишеите изчезват.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
за да напише, че са лишеи и да прецени, че няма нужда от дерматолог момичето, значи наистина е така ... Понякога няма нужда да се ходи на лекар. Мога да преценя кога имам най-обикновени лишеи вследствие на времето например и  кога е нещо притеснително. Peace

# 5
  • Мнения: 747
за да напише, че са лишеи и да прецени, че няма нужда от дерматолог момичето, значи наистина е така ... Понякога няма нужда да се ходи на лекар. Мога да преценя кога имам най-обикновени лишеи вследствие на времето например и  кога е нещо притеснително. Peace
Чакай сега, ти видя с очите си за какво говори момичето ли, лекар ли си или медицината кучета я яли? По-внимателно Naughty

# 6
  • Мнения: X
Вчера четох, че за лишеи помага цинква паста - намазва се на тънък слой няколко пъти дневно. Струва около 2,5 в аптеката. Peace

Общи условия

Активация на акаунт