Очен лекар в София или Пловдив?

  • 4 605
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Препоръчайте ми добър очен лекар за София или Пловдив.
Става дума за "мързеливо око". Преди известно време като водих малката на очен ми казаха, че е рано да се постави диагноза и да я заведа след като стане на 4 годинки. Вече станахме и мисля, че ни е време да направим една профилактика.
По принцип не бих давала толкова зор, но ми подхвърлиха, че в някой от случеите е наследствено, а мъжа ми има мързеливо око, което не е лекувано и никой не е разбрал, че изобщо не вижда с едното око, което до колкото знам става до 12 годишна възраст, но колкото по-рано толкова по-добре.
Та давайте кординати и телефони на добри и изпитани очни лекари Wink
Благодарности предварително Sign Exclamation

# 1
  • Мнения: 883
Д-р Гергана Попова, приема в Окръжна болница, тел. 0888733869. Прави операции с лазер, с който разполага постоянно, ние 2 пъти сме водили Ева при нея, много е внимателна и я преглежда веднага, без да чакаме целия "митинг" насъбрали се баби. Има 2 специалности- офталмология и оптика.

# 2
Потърси д-р Димитрова н детскаочна клиника н Медицинска академия в София. Приема всеки петък следобед от 16 чесе в детски очен кабинет. Той се намира на входа на академията от към "Пенчо Славейков".

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
пиша ти Лично съобщение - препатила жена, вряла и кипяла по очни лекари Crazy

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Благодаря момичета Wink

Общи условия

Активация на акаунт