инсеминация

  • 794
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
здравейте, моляви казе те ми дали е нормално кървене след инсеминация и болки ниско долу в корема, яй4ниците и краста? И ако мъзката морфология е лошa kakъв е шанса за забременяване от парвата инсеминация?

# 1
  • Мнения: 80
здравейте, моляви казе те ми дали е нормално кървене след инсеминация и болки ниско долу в корема, яй4ниците и краста? И ако мъзката морфология е лошa kakъв е шанса за забременяване от парвата инсеминация?
Мисля,че не е нормално да имаш кървене след инсеминация.Това с морфологията никой не го знае.Консултирай се с лекарят си,който ти прави инсето и заради болките.

# 2
  • Мнения: 547
Аз имах кървене веднага след първата инсеминация.Като станах от стола имаше малко кров,после още малко и спря,но вечерта имах неописуеми болки.Сгънах се на две и не можех да мръдна.На следващия ден бях добре.След около 7-8 дни отново ми изтече нещо в което имаше кръв.Обадих се на лекарката и тя каза че е нормално.При следващите три инсеминации не съм имала такива екстри.Самите процедури бяха болезнени 1,2 и 3 път.Последния ми мина най-безболезнено.От инсеминациите аз не успях да забременея.Не мисля че каквато и статистика на успеха да ти дадем ще ти даде представа за твоите шансове.Трудно е да чакаш,но само времето ще покаже.Желая ти първата инсеминация да е успешна за теб!

# 3
  • Мнения: 7 718
А не съм имала кървене, но е възможно да има.
За морфологията зависи от много неща. Ако е голям общият брой казват, че не оказва такова влияние, обаче не съм много убедена. Съпругът ми е с лоша морфология.

# 4
  • Мнения: 1 143
Аз имах непрекъснато кървене след инсето. Както и силни болки. Беше неуспешно.

# 5
  • Мнения: 235


 И при трите неуспешни опита не съм имала кървене или болки след процедурата. Две от инсетата бяха малко болезнени, но нищо особено. 

# 6
  • Мнения: 740
И при моите три неуспешни инсета не съм имала кървене или болки по време на процедурата или след нея. Не съм изпитвала никакъв дискомфорт, ако изключим болката в зърната / което според мен е от дуфастона /

Общи условия

Активация на акаунт