мнение за този овлажнител за въздух

  • 2 216
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Моля, ако има някой който ползва или е ползвал този овлажнител за въздух да сподели мнението си за него. Върши ли работа, доволни ли сте, как преценявате на каква степен да го включите. Съжалявам ако и друг път е пускана такава тема, но нямам възможност да потърся, а и трябва спешно да решим дали да го вземем. Затова ще съм изключително благодарна да разбера какво мислите за него   bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 2 663
Аз ползвам овлажнител , откакто се роди детето, винаги го слагам по средата на скалата.Включвам го преди лягане и го изключвам сутринта.

П.П.Не знам ти за кой овлажнител питаш, няма линк

# 2
  • Мнения: 5 255
Полезен уред  Peace

Delonghi VH200

- нощно осветление
- автоматично изключване при празен контейнер
- прозорец за контролиране нивото на водата

Ползвам го и съм доволна   Peace

# 3
  • Мнения: 743
Извинявам се ама аз все забравям да пускам линковете smile3538
ето го: http://www.family-bg.com/catalog/prX_606.htm
А дали има вероятност от него да се появи мухъл, защото ние имахме проблем с него миналата година, и се притеснявам да не се появи отново

# 4
  • Мнения: 5 255
А дали има вероятност от него да се появи мухъл, защото...

Виж тук...

# 5
mam@ много ти благодаря за помощта. Идващата седмица непременно ще го потърсим това нещо. Дано да върши работа, защото вече 2 години се борим с този мухъл, и вече незнам какво да правим. А дали има смисъл използването на овлажнител и тази джаджа едновременно newsm78...И трябва да меря влажността на стаята така ли?! Каква е нормалната влажност на едно помещение? И къде продават такива уреди за измерване на влажността? Може въпросите ми да ви се видят глупави Embarassed, но аз просто не знам и затова се обръщам към вас. Предварително благодаря и се извинявам ако и друг път сте обсъждали темата

# 6
Е на мен просто не трябва да ми се дава да сядам пред компютъра hit
какво направих, че да се появя като гост, при положение , чесъм регистрирана, просто нямам представа newsm78

# 7
Нормалната влажност зависи от сезона, но зимата в отоплена стая (21-22С) не бива да пада под 30% и да се качва над 52-55%. Ниското изсушава нос и гърло, високото прави мухъл и бактерии. Уред търси в аптеките, електронен, обикновено е комбиниран с термометър. Тук е към $10, в БГ вероятно по-евтино

Ние ползваме ултразвуков овлажнител само амо стане много сухо...тази зима само 2-3 пъти.

# 8
  • Мнения: 5 228
Нашият овлажнител е като този, който си показала на линка. Не съм особено доволна от него. По принцип овлажнителят като уред е много полезно нещо, особено през зимата, но пингвинът не е особено сполучлив. Първо, не изключва автоматично, когато му свърши водата. Другият проблем е, че до контейнера за вода има достъп само през една малка дупка и съответно е много труден за почистване. Нашият се замърси от прекрасната софийска вода и въпреки че го почиствам редовно, има места, до които не мога да стигна по никакъв начин.

# 9
  • Мнения: 2 663
Извинявам се ама аз все забравям да пускам линковете smile3538
ето го: http://www.family-bg.com/catalog/prX_606.htm
А дали има вероятност от него да се появи мухъл, защото ние имахме проблем с него миналата година, и се притеснявам да не се появи отново
Нашият овлажнител е като този, който си показала на линка. Не съм особено доволна от него. По принцип овлажнителят като уред е много полезно нещо, особено през зимата, но пингвинът не е особено сполучлив. Първо, не изключва автоматично, когато му свърши водата. Другият проблем е, че до контейнера за вода има достъп само през една малка дупка и съответно е много труден за почистване. Нашият се замърси от прекрасната софийска вода и въпреки че го почиствам редовно, има места, до които не мога да стигна по никакъв начин.

Препоръчвам ти да се спреш на друга марка

# 10
  • Мнения: 274
От коя друга марка сте доволни? Разгледах делонги има 3 вида в нета, те добри ли са? Спешно ми трябва, защото имам фарингит и това парно ме убива. Дайте съвет за марка. Мерси   bouquet

# 11
  • Мнения: 684
Аз съм много доволна от пингвина! От всичко което се предлага е наи енерго спестяващ и върши прекрасна работа...Ползвам го вече 3 месеца всяка вечер нон стоп и нямам никакви оплаквания от него...Доста е силен дори и на най- ниската степен.
Да, не се изключва като няма вода...което му е минус , но пък ако е напълнен искаржа 3 нощи по цяла нощ когато гори.....

Общи условия

Активация на акаунт