A количките къде държите?

  • 1 494
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Взех си нова количка и сега се чудя дали да я оставям пред вратата на апартамента като предната или рискувам. Предишната беше супер стара, дървена, очукана и ....гадна с две думи. За нея не съм се замисляла, но тази е свясна та се чудя дали не рискувам. Иначе живеем в 2 стаи и само количка ми липсва вътре - ако и нея почна да обикалям....Вие как процедирате мили мами??

# 1
  • Мнения: 5 299
Определено рискуваш да останеш без нея. Макар, че зависи в какъв квартал живееш, но има хора, които биха откраднали и лайно(с извинение). Нямате ли тераса? Количката не се ли сгъва?

# 2
  • Мнения: 168
Ами сгъва се, тераса също имам, но и съседка, хвърляща горящи фасове от по-горен етаж. Веднъж беше изгорила простряна дрешка на детето, така че варианта отпада. Мислех си да накарам мъж ми да сложи една халка на стената пред вратата на апартамента и да я завързвам там с тези синджири, с които закопчават колелетата. Мъжа ми обаче ме обяви за луда и аз затова пуснах темата да видя дали някой няма да даде идея

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 782
В коридора на апартамента съм я държала.

# 4
  • Мнения: 391
И аз имам същия проблем.Вече почти година си държа количката в коридора ,поради което не мога да си почувствам жилището чисто ,а и детето сега проходи,така че ще търся нова евтина и безлична количка ,която ще държа отвън.

# 5
  • Мнения: 7 474
Ще ти я откраднат, в коридора до вратата стоеше моята  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 117
Върху мушама в коридора до вратата си стои нашата количка.

# 7
  • Мнения: 197
Пред вратата, с верига. По-добре смешна и "луда" от колкото без количка. Hug

# 8
  • Мнения: 948
държа я в коридора, до вратата. Peace

# 9
  • Paris
  • Мнения: 1 727
В коридора, разбира се. На мен торби с боклук са ми взимали пред вратата, ти количка. Въобще няма да се замислят!

# 10
  • Мнения: 52
В коридора до вратата стоеше.Аз съм на първия етаж и за две секунди щеше да изчезне.

# 11
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
до вчера имах 3, едната я продадох и останаха зимна и лятна. зимната-пред входната врата, лятната в детската стая.

# 12
  • Мнения: 3 886
в мокрото до апартамента Peace

# 13
  • Мнения: 11 505
Имам две колички.И двете стоят в коридора зад входната врата.Едната обаче винаги е сгъната.

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 00:05 от mama007

# 14
  • Мнения: 2 663
Ще останеш без нея дори и да я заключиш с верига ,според мен, само този факт ще я направи апетитна.
Аз моята я държа в багажника на колата или в мокрото

Общи условия

Активация на акаунт