Кой ли напада Борислав от ББ3?

  • 2 037
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
В новините по НТВ ще го дават сега Wink
Четвърто посегателство върху негово имущество Shocked Мислят, че близначките имат нещо общо  newsm78


http://www.ntv.bg/news/show_news.php?id=12614

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 19:47 от Leo*

# 1
  • Мнения: 2 926
Не ми се вярва нещо общо да имат тризначките, по вероятно ми се струва да има нещо общо с някой от бившите на Лилето newsm78

# 2
  • Мнения: 803
Не ми се вярва нещо общо да имат тризначките, по вероятно ми се струва да има нещо общо с някой от бившите на Лилето newsm78

И аз мисля, че това е по-вероятно.
А, днес във вестника четох, че Любов живее на семейни начала със своя приятел, който притежавал фирма за таксита в Благоевград. Туко-виж скоро брадърката почне да пише в Бг-мамма. Joy

# 3
  • Мнения: 7 474
Мале ,тя ако прочете какво се изписа за тях  ooooh! ще им стане лошо  hahaha

# 4
  • Мнения: 2 759
Мале ,тя ако прочете какво се изписа за тях  ooooh! ще им стане лошо  hahaha
        Мечтай си, хич и няма да се впечатлят  Mr. Green.

# 5
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Некой от бившите мутри на ЛилитУ ще да е, само не ми стана ясно защо чааак до Благоевград отидоха да питат тризначките дали имали идея кой е?  newsm78

# 6
  • Мнения: 6 417
Хм, съмнявам се, че изобщо могат да боравят с компютър, камо ли да четат и пишат тук... newsm78

# 7
  • Мнения: 476
Не ми се вярва нещо общо да имат тризначките, по вероятно ми се струва да има нещо общо с някой от бившите на Лилето newsm78

И аз мисля, че това е по-вероятно.
А, днес във вестника четох, че Любов живее на семейни начала със своя приятел, който притежавал фирма за таксита в Благоевград. Туко-виж скоро брадърката почне да пише в Бг-мамма. Joy

Силно се съмнявам, че знае за какво се ползва компютър!  Тя глагол не знае какво е, а ти направо я направи висшистка  Joy
А за Боби и аз мисля, че може да някой "познат" на Лилито, но знае ли човек.....

# 8
  • Мнения: 2 759
         Според мен Борислав се самонапада  Peace От друга страна, може Лиляна да го малтретира,а той да се притеснява да го признае  Mr. Green.
         Все пак няма ли някой да раздуе повече за негледалите   bouquet?

# 9
  • Мнения: 537
И аз си мисля, че е някой от обкръжението на Лиляна. На мен Борислав ми е безкрайно антипатичен, и то точно след тези си изказвания. Огромно самочувствие има човека. Не обичам да ми мекат, ама и Лиляна говори на диалект, както и почти всички увастници в ББ3.

# 10
  • Мнения: 1 354
А защо да не може да бъде бившата на Борислав.Многократно ЛилитУ казваше за нея неща от рода,че сигурна била някаква грамада и разни такива.Може бившата му да го атентира от завист или нещо подобно. Thinking

# 11
  • Мнения: 803
А защо да не може да бъде бившата на Борислав.Многократно ЛилитУ казваше за нея неща от рода,че сигурна била някаква грамада и разни такива.Може бившата му да го атентира от завист или нещо подобно. Thinking

Е, бившата е във Франция. Борислав е водил ЛилитУ до Франция да ги запознае. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 183
Не вярвам да са тризначкие:-)мисля,че по скоро е някой от тези на лилето:=)ама не смее да си го каже

# 13
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз мисля, че е някой от обкръжението на Лили.
А относно:
Мале ,тя ако прочете какво се изписа за тях  ooooh! ще им стане лошо  hahaha
То аз и да четат не забелязах да могат!!!

# 14
  • Мнения: 391
Споделям мнението ,че Борислав сам се напада.Може да има някаква изгода  - някакви застраховки да вземе или нещо подобно и .."хоп" решил е да го  припише на близначките .Магазина им бил подпален ,сега колата му ...Близначките никаква представа си нямат за тия събития ,естествено . Че те изобщо едва ли са се сетили за Борислав в последно време .С голямо самочувствие е тоя ,наистина.

Не мисля ,че е някой от бившите гаджета на Лилито .Та нали последното й гадже си е взело дори колата .Отдавна си е намерил някоя по-младичка,на която е дал колата,та защо тогава да се занимава с Борислав ?!

Общи условия

Активация на акаунт