ЗАЩО БЕБКА СЕ НАПЪВА ТОЛКОВА???

  • 915
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 424
здравейте,мами!
аз отново се обръщам за съвет към вас.
моят бебок се напъва бая 4есто. нахрани ли се, запо4ва едно пънене, едно 4удо. и това продължава и след като се изака и изпръцка на воля.
ина4е си ака нормално, кърмим се нормално. лекарката ни каза, 4е е в реда на нещата, но на мен ми е странно.
вклю4ително й направих микробиологи4но изследване на акото и няма6е нищо.
има ли други бебоци с такива напъни??

# 1
  • Мнения: 46 434
Колики Grinning

# 2
  • Мнения: 7 723
И аз, като Никол-
колики Wink

# 3
  • Мнения: 999
И аз като другите мисле,че са колики.

# 4
  • Мнения: 2 663
Не мисля, че е за притеснение-Константин беше по същия начин и отмина, споко....

# 5
  • София
  • Мнения: 1 424
ами коликите не са ли по едно и също време през деня и за по няколко часа? защото ние имаме такива вечерно време и са като по учебник.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и ние сме така! спокойно!

# 7
  • Мнения: 463
Моята бебка се напъва така винаги между 06:00 и 09:00 часа. Като започне така, събужда цялата къща.

# 8
  • Мнения: 380
Колики са Peace
И моят дребосък се напъваше първите няколко месеца по цели нощи. Не е задължително  да са по едно и също време. При нас и денем се е случвало да плаче, но вечер бяха най-силни между седем и девет.
Не се тревожи, ще минат с времето.
Успех Hug

# 9
  • Мнения: 2 677
И аз като другите момичета смятам, че са колики. А относно предположението, че коликите са по едно и също време, поне от моя опит мога да кажа, че няма такова нещо. Може би вечер са по-силни, но мъчат бебоците, когато им скимне. А и да не забравяме, че за всяко дете си е строго индивидуално.
Може би трябва да поговориш с педиатъра си какво да му даваш за успокоение на стомахчето.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
И при моят бебо е същата работа-такова пъшкане и напъване,че понякога се събуждаме,а той примерно спи.Не мисля,че е нещо притеснително,както казват другите мамчета вероятно са колики и значи ще премине и този период.Но не са по едно и също време през деня и при моят син.

# 11
  • Мнения: 729
Това със сигурност са колики.Моника също се напъваше така и то по всяко време на денонощието.Не ревеше а само се напъваше.Околните мислеха че пълни памперса но аз си я познавах кога я боли коремче и кога пълни памперса

# 12
# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И аз се чудя що се напъва и моята принцеса,само че рядко с рев а това били колики. newsm78И тя като си свърши работата в памперса и кротва,но преди това по време на хранене е така Embarassed

# 14
  • Варна
  • Мнения: 134
Колики са!
При сина ми започнаха на шестия ден и докато се осъзная си мислех какво ли не. Пробвай с масаж и затопляне на коремчето.

Общи условия

Активация на акаунт