Тези, които сме против ваксините, да си поговорим!

  • 592
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
ЗАБЕЛЕЖКА - Тази тема не е дискусия за или против ваксинирането, тя не цели нови спорове, а насърчение и обмяна на информация.
 
Hug Здравейте мами и татковци, които сте против ваксинирането на вашите деца.

Ние с мъжа ми наскоро се присъединихме към вас след като изчетохме значителен брой статии и коментари.

Иска ми се ако можем да имаме едно малко пространство, където да си споделяме и обменяме информация. Аз искам да започна с един въпрос. Четох някъде съвсем мимоходом, че има хомеопатични заместители на ваксинитите (все още не съм изследвала цялата информация по въпроса) и искам да попитам има ли някой, който ги използва, какво мисли за тях и дали е доволен. А има ли такива от вас, които ги смятат за ненужни? 

Искам да попитам също как става отказа от ваксините в родилното. Тъй като никой няма да ме пита дали съм съгласна да дадат на детето ми каквото и да е било, нито ще ме уведомят ( независимо дали това ще е вода, дохранване, медикаменти или ваксини) предполагам, че с влизането си ще трябва да ги уведомя и да подпиша нещо?

Ще се радвам да се включите и да можем да се подкрепяме взаимно.

 Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 46 434
В "Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване" вече имате такова пространство, ето я темата:
Обратната страна на ваксините .Темата е информативна.Не за спорове и коментари.

# 2
  • Мнения: 98
 и ние спряхме ваксините.не съм ползвала хомеопатични ваксини.мога да ти предложа интересни линкове за хомеопатия и ваксинация .тук ваксинирането е по-желание като можеш да посочиш религиозни,медицински или философски причини за отказ.

# 3
  • Мнения: 98
за начало  
           

www.homeoint.org/site/deepak/prophylaxis.htm


бих те посъветвала да си направиш сама един search  -homeoprophylaxis-
ще можеш да се запознаеш мнения и на двете страни отново,а това е ключът към разумния избор ,които  правиш

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 22:54 от mamasita

Общи условия

Активация на акаунт